Najczęstsze błędy popełniane w łóżku – czego nie robić?

Każdy facet za punkt honoru stawia sobie bycie dobrym w łóżku, lecz jak to często pokazuje praktyka, dobre chęci to jedno, a w rzeczywistości bywa z tym różnie. Jeżeli zastanawiasz się, jak poprawić jakość swojego życia łóżkowego, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Jesteśmy oczywiście świadomi tego, że w tych sprawach żadna teoria nie zastąpi praktyki, lecz być może świadomość tego, jakie błędy najczęściej są popełniane przez facetów w łóżku pomoże Ci wspiąć się na kolejne wyżyny w tych kwestiach!

błędy popełniane w łóżku

Brak preludium

My, faceci mamy to do siebie, że w sypialni chcielibyśmy wszystkiego od razu, bez jakiegokolwiek wstępu. Niestety, z punktu widzenia kobiety brak gry wstępnej to pozbawienie ich wyjątkowo ważnego elementu w seksie. To właśnie w czasie owego wstępu masz szansę znacznie mocniej wyrazić swoje uczucia do partnerki, a nie tylko zająć się mechanicznym uprawianiem seksu, składającego się z powtarzalnych ruchów! Wybaczcie dosłowność, lecz często kobiety znacznie bardziej cenią sobie odpowiednio rozegraną grę wstępną niż sam seks, który następuje później. Kobieta, niczym prawdziwy sportowiec, musi się odpowiednio rozgrzać przed wszystkim, podczas gdy Tobie wystarczy zapewne kilka sekund, by być całkowicie gotowym! I nie dziw się później, że ona dopiero zaczyna, gdy Ty już skończyłeś. A jako preludium rozumiemy tutaj pieszczoty całego ciała, a nawet budowanie odpowiedniej atmosfery już od samego początku dnia. Jak to zrobić? Wyślij jej pikantnego smsa, gdy oboje jesteście w pracy, a następnie wracając do domu zadbaj o romantyczną atmosferę. Nie wstrzymuj się przed wykonaniem masażu erotycznego czy wspólną kąpielą, bowiem takie czynności znacznie wzmagają przyjemność z seksu, a i Tobie narobią odpowiedniego smaku na nocne zabawy w łóżku!

Nuda w sypialni?

Nie jest przesadą teoria głosząca, że mężczyźni to wyjątkowo proste w obsłudze maszyny, które można zaspokoić szybko i skutecznie. Większości facetów wydaje się, że skoro uprawiają regularnie seks, a ich partnerka nie zgłasza żadnych zastrzeżeń, to znaczy że wszystko jest w porządku. Niestety, po pewnym czasie może się zwyczajnie okazać, że uprawianie miłości na zasadzie “ta sama pozycja 365 dni w roku” przestaje być satysfakcjonujące! Twoja druga połówka znacznie szybciej to odczuje i możesz być pewnym, że zacznie wkrótce coraz mniej chętnie udzielać się w sypialni. Cóż, nam facetom naprawdę nie trzeba wiele, by osiągnąć w łóżku szczęście i zadowolenie, a z reguły nawet specjalnie nad tym się nie zastanawiamy, bo liczy się tylko efekt końcowy. W tej kwestii zdecydowana większość kobiet, czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie, jest w tych kwestiach jednak diametralnie od nas różna. Przede wszystkim, kobiety potrzebują różnorodności, bo nic nie zabija namiętności w łóżku tak jak nuda i powtarzalność! Eksperymentowanie w łóżku? Jak najbardziej, tylko pamiętaj, że w tym przypadku to Ty, jako facet, musisz zdobyć się na odwagę i powiedzieć swojej partnerce o tym, czego pragniesz. Tak to już jakoś jest, że kobiety z własnej inicjatywy raczej rzadko same z siebie otwarcie mówią o swoich potrzebach i marzeniach.

Moc zawsze i wszędzie!

I jeszcze jedna wskazówka na sam koniec – wielu panów uważa, że będą w stanie zaspokoić partnerkę zawsze, niezależnie od okoliczności. Niestety, nawet najlepszym czasem zdarzają się wpadki w postaci zwyczajnego braku sił do zajmowania się łóżkowymi igraszkami. Warto zatem mieć jakiś środek na potencję gdzieś w okolicach łóżka! Ostatecznie, to zwykły suplement diety, a jeżeli masz opory przed zażywaniem tego rodzaju środków, to zastanów się, czy równie wstydzisz się zażywania leków gdy jesteś chory!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  25 lutego 2016 11:32

  Ostatnie zdanie najbardziej trafne!

  Odpowiedz
 2. esia189  25 lutego 2016 11:51

  Powinniście to przekopiować na jakieś męskie forum. Niech Panowie wiedzą, że też popełniają błędy, a brak finezji i wyczulenia na potrzeby partnerki, potrafi zabić u niej nawet najsilniejszą ochotę na amory.

  Odpowiedz
 3. Aneta  25 lutego 2016 12:53

  Raczej artykuł skierowany do mężczyzn 🙂

  Odpowiedz
 4. bbo  25 lutego 2016 17:28

  Może warto dać to przeczytać swojemu facetowi. Szczególnie w początkowej fazie znajomości, bo w długotrwałym związku to chyba nie problem otwarcie rozmawiać o swoich oczekiwaniach 😉

  Odpowiedz
 5. raczek  25 lutego 2016 20:32

  Myślę, że aby było dobrze w sypialni, trzeba porozmawiać ze sobą szczerze,aby każdy był zadowolony, żyjemy w XXI wieku i „te sprawy” nie są nam obce, a chcemy być przecież szczęśliwi 🙂

  Odpowiedz
 6. Kaja  25 lutego 2016 20:46

  wątpię, żeby mężczyźni wchodzili na tą stronę ale jednak artykuł całkiem całkiem fajny. Trzeba przede wszystkim dużo ze sobą rozmawiać na te tematy 🙂

  Odpowiedz
 7. martus2833  26 lutego 2016 08:58

  Taka kryptoreklama by „konar zapłonął”

  Odpowiedz
 8. lilkawodna  26 lutego 2016 09:40

  Fajny artykuł skierowany do mężczyzn. My kobiety przecież wszystko to wiemy :-). Trzeba tylko podesłać swoich facetów do przeczytania i już wszytko zawsze będzie dobrze.

  Odpowiedz
 9. Melrose  26 lutego 2016 12:06

  Warto wiedzieć.

  Odpowiedz
 10. Agnieszka  26 lutego 2016 16:41

  wystarczy mówić czego chcemy i problemów nie będzie

  Odpowiedz
 11. Patriszia  26 lutego 2016 20:53

  Fajny artykuł 🙂 Trzeba go dyskretnie podsunąć mężczyznom 🙂

  Odpowiedz
 12. marra  27 lutego 2016 14:51

  Cenne rady, każdy facet powinien je przeczytać 😉

  Odpowiedz
 13. Patrycja  3 marca 2016 23:36

  Najważniejsze jest długa i zmysłowa gra wstępna to dla kobiety i mężczyzny największa dawka hormonów testosteronu i libida! Nic na siłę dobry seks to zgodność obu stron 🙂 Rozmowa jest bardzo ważna wtedy docieramy ze swoim partnerem do tego czego oczekujemy! Seks nie może wiedzieć co to rutyna. Rutyna zabija. Seks musi mieć dreszczyk emocji! 🙂 Jedna pozycja, jedno łóżko i określony czas seksu – nie rozumiem tego 🙂 A panowie jak to panowie zawsze będą nie chwalić w tych kwestiach, najważniejsze to żeby nie ucinać im skrzydeł tylko poprowadzić w dobrą stronę 🙂 Polecam

  Odpowiedz
 14. Nina  17 marca 2016 14:24

  Zdecydowanie artykuł powinien być umieszczony na jakiejś męskiej stronie, chociaż ja nie mogę narzekać 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany