Najczęstsze błędy popełniane na pierwszej randce

Pierwsza randka potrafi być niezwykle stresująca!  Zastanawiasz się, jakie błędy popełniasz? Chciałabyś ich uniknąć? Pamiętaj , by przede wszystkim być sobą! Przecież najgorsze masz za sobą – udało Ci się zainteresować chłopaka!

Staraj się teraz nieco wyluzować, zachowywać swobodnie. Nie musisz ukrywać zdenerwowania, bo i prawdopodobnie to się nie uda. Zamiast tego pamiętaj, że Twój rozmówca jest prawdopodobnie równie zdenerwowany!  Przedstawiamy najczęstsze błędy popełniane na pierwszej randce.

co-zabrać-na-randkę_2

Najczęstsze błędy popełniane na pierwszej randce – Nie dajesz mu dojść do słowa

Pierwsza randka jest stresująca, a w stresie niektóre z nas mają tendencję do ciągłego mówienia. Boimy się jak ognia niezręcznej ciszy i staramy się ją zapełnić. Czymkolwiek. Czy to będzie opowieść o ostatniej wizycie z kotem u weterynarza, czy o tym do jadło się na śniadanie. Ale to nie jest najgorsze, może być nawet urocze dla mężczyzny równie zdenerwowanego jak my. Gorzej, gdy wchodzimy w rolę osoby na rozmowie kwalifikacyjnej. Zaczynamy opowiadać o naszej fantastycznej pracy, świetnym mieszkaniu cudownych przyjaciołach, planach na świetne wakacje, czy naszej niespotykanej pasji. Zaczynamy próbować sprzedać siebie, tak jak sprzedawca robi to z produktem. Jednocześnie dajemy mężczyźnie sygnał, że go nie potrzebujemy, że nasze życie jest tak cudowne i wspaniałe, że nie ma już w nim miejsca dla tego mężczyzny.

Kobieta na randce

Najczęstsze błędy popełniane na pierwszej randce – Ciągle zerkasz na telefon

Gdy idziemy na randkę w ciemno dobrze jest poinformować o tym przyjaciółkę. Czasami nawet jeśli randka będzie fatalna poprosić ją zadzwonienie z prośbą o pile i fikcyjne spotkanie. Jednak telefon nie powinien być ucieczką przed rozmową, czy wcześniej wspomnianą niezręczną ciszą. Patrzenie na telefon to dawanie sygnału, że czujesz się niezręcznie i wolałabyś być gdzieś indziej. Może być również odczytane za znudzenie rozmową z osoba, która znajduje się obok.

Najczęstsze błędy popełniane na pierwszej randce – Rozmowa na trudne tematy

Poważne tematy czasami lepiej zostawić na kolejne spotkania. Szczególnie na tematy, które mogą Was szczególnie podzielić i są mocno kontrowersyjne. Tak więc temat polityki, religii, światopoglądu zostaw na następne spotkania. Postaraj się również nie poruszać smutnych tematów. Nawet jeśli ciągle Cię dręczą przykre problemy warto nie otwierać się z nimi przed nowo poznanym mężczyznom, szczególnie jeśli ten mężczyzna Ci się podoba.

Pierwsza randka

Najczęstsze błędy popełniane na pierwszej randce – Opowiadanie o swoim byłym partnerze

To jeden z tematów zakazanych. Jeśli ten temat sam się nie pojawi, to raczej postaraj się nie opowiadać o byłym partnerze. Bez względu na to, czy złamał Ci serce, nadal coś do niego czujesz, czy szczerze nienawidzisz. Jesteście dorośli i mężczyzna, z którym się spotkałaś zdaje sobie sprawę z tego, że masz swoją przeszłość, byłe związki i doświadczenia. On posiada również swoje, a jednak mężczyźni raczej unikają tematów o swoich byłych partnerkach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...