Najczęstsze błędy na początku związku

Początki znajomości bywają czasami trudne. Szczególnie, jeśli spotykamy się z kimś, kto naprawdę nam się podoba. Wymieniamy najczęstsze błędy  na początku związki, które być może część z Was ma już za sobą.

Zobacz też: 6 sposobów jak zaimponować mężczyźnie ?

błędy na początku związku

Najczęstsze błędy na początku związku – Pisanie kilku wiadomości pod rząd

Nie ma nic złego w odzywaniu się jako pierwsza. Zastanowić się jednak trzeba, czy pisanie kilka razy bez otrzymywania odpowiedzi za pierwszym, nie czyni Cię w jego oczach desperatką? Przestań o nim myśleć, znajdź sobie zajęcie i nie osaczaj swojego obiektu uczuć.

Najczęstsze błędy na początku związku – Przyjaciele schodzą na drugi plan

Nie przekładaj swoich planów z przyjaciółmi ze względu na faceta. Jeśli naprawdę Cię lubi nie będzie miał nic przeciwko przełożeniu spotkania na inny dzień lub towarzyszenia Ci, jeśli będziesz chciała zapoznać go ze swoimi przyjaciółmi.

Pamiętajmy też, że związki , szczególnie te nowe często w pewnym momencie się kończą. Warto  mieć kogoś, kto odbierze telefon, gdy będziemy chciały się wypłakać.

Polecamy również: Jak dobrze wypaść na pierwszej randce ?

Najczęstsze błędy na początku związku – Nie kłam

Czasami na początku związku mamy tendencję do szukania wspólnych zainteresowań, gustów – często na siłę. Jeśli obiekt Twoich uczuć lubi piłkę nożną nie udawaj, że jesteś wiernym kibicem jego ulubionej drużyny. Zamiast tego – zaproponuj wspólne pójście na mecz, czy nawet obejrzenie go w telewizji. Niech spróbuje wytłumaczyć Ci , co to jest spalony – będziesz się przy tym lepiej bawić, niż udając i… kłamiąc.

Najczęstsze błędy na początku związku – Tematy zakazane

Jest lista tematów, które przynajmniej do pierwszego wyznania miłości nie powinny się pojawiać. To sprawy dotyczące małżeństwa, dzieci, wicia wspólnego gniazda. Nie dlatego, że mężczyźni tego nie chcą, ale chcą z odpowiednią kobietą. Nie chcę, by po kilku randkach tego typu rozmowy mogły być potraktowane jako obietnica. Twój zegar biologiczny może tykać i nie dawać Ci spokoju, jednak mężczyzna nie odczuwa wewnętrznej presji posiadania rodziny. On przede wszystkim szuka partnerki. Reszta według niego przyjdzie sama.

Najczęstsze błędy na początku związku – Śledzenie online

Nie odpowiadaj na każdy jego post, nie musisz lubić każdego jego komentarza, czy zdjęcia i nie musisz czytać od deski do deski jego bloga. Niech nie czuje się prześladowany przez kobietę z którą był na jednej randce, a nawet kilku. Nie wywieraj presji i nie staraj się, zawsze wiedzieć co się u niego dzieje. Nie znacz też w ten sposób „terenu”.

A czy Wy popełniłyście, któryś z wymienionych błędów?  A może znacie inne, których należy się wystrzegać na początku znajomości?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (258 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Gocha  8 kwietnia 2015 08:12

  Jak byłam w wieku „podrywów” to byłam bardzo nieśmiała w stosunku to chłopaków którzy mi się podobali, to mnie gubiło, a może też chroniło 😉

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  8 kwietnia 2015 09:45

  MI się wydaje,że największym błędem jest zapominanie o znajomych. Trzeba mieć swoje życie a nie tylko chłopaka i jego znajomych.

  Odpowiedz
 3. Kmakolagwa  8 kwietnia 2015 09:57

  Z doświadczenia wiem, że odstawianie przyjaciół na dalszy plan nie jest najlepszym rozwiązaniem. Związek się zakończył, a odzyskanie zaufania przyjaciół było bardzo trudne. Trzeba rozważnie rozdzielić czas pomiędzy.

  Odpowiedz
 4. bbo  8 kwietnia 2015 12:19

  Tematów zakazanych to w ogóle nie powinno być.

  Odpowiedz
 5. martucha180  8 kwietnia 2015 15:26

  Zasypywanie smsami jest rzeczywiście męczące.

  Odpowiedz
 6. as_sa  9 kwietnia 2015 18:38

  Hahaha „znaczenie terenu” przez kobiety jest czasem baaardzo wyraźnie widoczne 🙂

  Odpowiedz
 7. joanna252  9 kwietnia 2015 22:19

  oj tam i tak wiadomo czy to ten jedyny 🙂

  Odpowiedz
 8. oskarek1995  10 kwietnia 2015 21:56

  błędy, lepiej ich unikać

  Odpowiedz
 9. Anita  17 kwietnia 2015 09:09

  chyba każdy z nas popełnia takie błędy 🙂

  Odpowiedz
 10. Marzena Sturgulewska  5 czerwca 2015 12:51

  Moim zdaniem największym problemem są kłamstwa.. Gdy się kłamie na początku to później nie można już przestać.

  Odpowiedz
 11. mama_kazala  6 lutego 2016 18:25

  Przyjaciele schodzą na drugi plan, niestety
  Ale jak prawdziwi przyjaciele to zrozumieją ..:D

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany