Najczęściej wybierane kolory lodówek Bosch

Wybierając nową lodówkę, zapewne w pierwszej kolejności sprawdzasz jej funkcjonalności, klasę energetyczną i skuteczność chłodzenia. Doskonale, jednak warto, abyś zwrócił uwagę również na kolor urządzenia, istotny nie tylko ze względów estetycznych, ale i praktycznych. Wybierz lodówkę Bosch, gwarantującą zadowalające parametry techniczne, jednocześnie dbając o jej idealne skomponowanie z wnętrzem Twojej kuchni. Zatroszcz się również o to, by nie mieć problemu z czyszczeniem chłodziarki.

Najpopularniejsze kolory lodówek

Dzisiaj masz niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o wybór barwy obudowy lodówki. Możesz zdecydować się na inny kolor drzwi oraz boków dostosowując je do kolorystyki zabudowy kuchennej. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze ostatnimi czasy kolory lodówek.

​Lodówka Bosch inox i inox metalic

Lekko błyszczące, a jednocześnie matowe srebro doskonale pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza, lecz sprawdzi się również w bardziej klasycznie urządzonych kuchniach. Wykonane ze stali nierdzewnej powierzchnie w kolorze inox są odporne na plamy i inne zabrudzenia, nie wliczając odcisków palców, które dosyć łatwo chwytają się materiału. Problem ten rozwiązuje często stosowana w lodówkach Bosch powłoka AntyFingerPrint. Poza tym powierzchnia inox daje się wyjątkowo łatwo czyścić. Powodzeniem cieszą się ostatnio lodówki z drzwiami w kolorze inox oraz bardziej klasycznymi bokami w kolorze określanym, jako inox metalic.

​Lodówka Bosch czarna

Czy lodówka w kolorze czerni to dobry wybór? Czy nie sprawi ona, że pomieszczenie stanie się ponure? Zdecyduj się na czarną lodówkę Bosch, jeżeli większość zabudowy Twojej kuchni jest jasna. Zasada kontrastu sprawdza się w tym wypadku doskonale. Możesz też zdecydować się na lodówkę Bosch w kolorze czarne szkło, gdyż połysk nadaje barwie bardziej ożywczego charakteru.

Lodówka Bosch biała

Biel to tradycyjne, jednak wciąż popularne rozwiązanie w kwestii koloru lodówki. Wielu użytkowników wybiera je ze względu na uniwersalność – biel pasuje do każdego wnętrza. Jeden z najpopularniejszych obecnie modeli to lodówka Bosch No Frost biała KGN39KW35. Zgrabny kształt urządzenia pomoże funkcjonalnie urządzić kuchnię, a system NoFrost raz na zawsze pozbawi Cię obowiązku rozmrażania lodówki.

Oryginalne rozwiązania dla Twojej kuchni

Jeżeli do tematu urządzania wnętrz podchodzisz mniej standardowo, z pewnością zainteresują Cię lodówki w wyrazistych kolorach. Szczególnym powodzeniem wśród klientów cieszy się ostatnimi czasy czerwień, gwarantująca ożywienie przestrzeni kuchennej. Sprawdzi się ona w sąsiedztwie klasycznej zabudowy w standardowych kolorach drewna, jak i w nowoczesnych, ciemnych wnętrzach. Wyjątkowo udanym połączeniem jest czerwona lodówka i czarne meble kuchenne. Ciekawą propozycją jest lodówka Bosch czerwona  KGN39LR35 z systemem NoFrost, o klasie energetycznej A+++, z intuicyjnym panelem sterującym TouchControl.

Artykuł powstał przy współpracy z Bosch Home – marką oferującą nowoczesne lodówki. Więcej na Bosch-home.pl

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (32 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany