Najbardziej zaborcze znaki zodiaku. Kto chciałby zamknąć partnera w złotej w klatce lub trzymać go pod kloszem?

Mówi się, że odrobina zazdrości jest potrzebna każdemu zdrowemu związkowi i stanowi nieodłączny element miłości. Są jednak osoby, które odczuwają nieustanny lęk o lojalność partnera i marzą o tym, by zamknąć go w złotej klatce, z dala od jakichkolwiek pozazwiązkowych kontaktów. Sprawdźcie, które znaki zodiaku przejawiają tę skłonność w sposób naturalny i przekonajcie się, czy Wasz partner nie będzie w przyszłości próbował trzymać Was pod kloszem!

Zaborcze znaki zodiaku mają problem z zaufaniem. Żyją w przekonaniu, że prędzej czy później padną ofiarą oszustwa ze strony partnera, który albo się nimi znudzi i zacznie szukać szczęścia gdzie indziej, albo nie będzie potrafił stłumić swojej „kochliwej natury”. Najchętniej przyczepiłyby swoim partnerom gpsy i cały czas śledziły mapę, po której się oni poruszają. Warto sprawdzić, które astrologiczne symbole patronują tym sekretnym zazdrośnikom, by pomóc im popracować nad poczuciem własnej wartości i zachować resztki swobody w związku!

zaborcze znaki zodiaku

www.pixabay.com; marriage-2239035_1280

Najbardziej zaborcze znaki zodiaku. Kto chciałby zamknąć partnera w złotej w klatce lub trzymać go pod kloszem?

 

Najbardziej zaborcze znaki zodiaku:

Baran

zaborcze znaki zodiaku

giphy.com

Barany to pozornie spokojne i ugodowe osoby, ale w rzeczywistości ich charaktery należą do wyjątkowo trudnych. W związkach nie uznają kompromisów, lecz traktują je jak układy, które znajdują się pod ich kontrolą. Lubią dominować i samodzielnie podejmują decyzje za siebie i partnera, nie dostrzegając w tym niczego złego. Wymagają lojalności i chcą być o niej regularnie przekonywane, choć nie starają się skrycie sprawdzać bliskiej osoby. Pragną po prostu czuć się najważniejszą częścią życia ukochanego i nie wyobrażają sobie, że coś mogłoby to zmienić, nawet jeżeli czasem dadzą się drugiej połówce we znaki.

 

Byk

zaborcze znaki zodiaku

giphy.com

Byki lubią mieć i tyczy się to zarówno przedmiotów, jak i innych ludzi. Pragną zdobywać, a ich język miłości skupia się na prezentach i częstych czułościach. Jednocześnie są nieufne i mogą poszczycić się dyplomem internetowego detektywa. „Dla dobra” swojego związku, śledzą aktywność partnerów w sieci, przeglądając profile potencjalnych konkurentek o serce ukochanego. Nie zapominają też o sprawdzeniu profili jego ex i przejrzeniu ostatnich ruchów na jego komórce, jeśli tylko nadarzy się ku temu okazja. Wolą sprawdzić i wiedzieć wszystko od razu. Co ciekawe, same bywają niewierne. Może więc oceniają zachowanie partnera przez pryzmat własnej postawy…

 

Rak

zaborcze znaki zodiaku

giphy.com

Raki to osoby, które kochają intensywnie i wkładają w budowany związek wiele energii – zwłaszcza na początku jego trwania. Ale nic za darmo! Oczekują bowiem od partnera równego zaangażowania i czują się pokrzywdzone gdy ten poświęca zbyt wiele uwagi innym sprawom. Jeśli zechcą spotkać się tu i teraz, będą oczekiwały, że ich druga połówka poruszy niebo i ziemię, by dopasować do nich swoje plany. Wrodzona zaborczość każe im ponadto przy każdej możliwej okazji „zaznaczać swój teren”. Będą to robić, zaznajamiając się z całym otoczeniem partnera i starając się wywrzeć na nim duże wrażenie. Zauroczeni Rakiem rodzice, rodzeństwo czy przyjaciele partnera będą stawać po jego stronie i rugać obiekt jego uczuć, gdy ten zrobi coś, co mogłoby się nie spodobać „wspaniałemu” Rakowi.

 

Panna

zaborcze znaki zodiaku

giphy.com

Panny to osoby z natury kontrolujące. Zawsze pragną wiedzieć, gdzie i z kim aktualnie przebywa ich partner, oczekując, że będzie się on przed nimi opowiadał. Nie tolerują tajemnic i kłamstw, a ich podejrzenia wobec drugiej połówki nigdy się nie kończą. W efekcie zdarza im się szpiegować ukochaną osobę, sprawdzać jej telefon i uważnie przyglądać się wszelkim zmianom w jej zachowaniu, wyglądzie czy sposobie ubierania. Do tych obserwacji łatwo dorabiają zaś następnie ideologię. Co gorsza, często są przeświadczone, że mają prawo układać partnerowi życie. Lubią wybierać mu znajomych, pasje, a nawet pracę. Rzecz jasna robią to w dobrej wierze, gdyż są przekonane, że wiedzą wszystko najlepiej.

 

Koziorożec

zazdrosne znaki zodiaku

giphy.com

Wymieniając najbardziej zaborcze znaki zodiaku nie sposób pominąć Koziorożca. Osoby, którym patronuje to astrologiczne zwierzę to prawdziwe „psy ogrodnika”. Chętnie rozglądają się na boki, wdają w kłótnie z partnerem i okazują mu obojętność w rozmaitych sytuacjach. Wystarczy jednak, by ktoś zainteresował się „ich kobietą/mężczyzną”, a będą gotowe wywołać karczemną awanturę. Podejrzliwość w stosunku do partnera zawiedzie je wręcz na granicę absurdu, każąc ukrywać się w szafie czy pod łóżkiem i wypatrywać dowodów zdrady! Ich uwadze nie umknie też nazbyt śmiały strój czy wyrazisty makijaż partnerki, który potraktują jak znak wiszącego w powietrzu flirtu z kimś obcym.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...