Najbardziej zabawne znaki zodiaku. Sprawdź, kto wniesie radość do Twojego życia!

Powszechnie wiadomo, że śmiech to zdrowie, a endorfiny jakich dostarcza są nam niezbędne do życia. Nie każda z nas potrafi jednak zdobyć się na luz i dystans, który pozwoli jej znaleźć iskierkę radości pośród codziennej rutyny. Jeśli i Ty masz z tym problem, sprawdź, jakie znaki zodiaku najskuteczniej poprawiają innym humor i otaczaj się ludźmi, urodzonymi pod ich symbolami! To gwarantowany sposób na dobrą zabawę niezależnie od okoliczności!

Osoby, które potrafią rozśmieszyć innych do łez bez specjalnego przygotowania i okoliczności to chyba najbardziej pożądani towarzysze codzienności. Dobrze się z nimi pracuje, spędza czas podczas wyjazdów czy odpoczywa w czasie wypadów na miasto. Jeśli pragniesz sprawdzić, kto z Twoich przyjaciół może pretendować do tego miana, sprawdź, jakie są najbardziej zabawne znaki zodiaku według naszej wróżki, Fortunaty!

najbardziej zabawne znaki zodiaku

źródło: www.pixabay.com

Najbardziej zabawne znaki zodiaku. Sprawdź, kto wniesie radość do Twojego życia!

 

Baran

źródło: www.giphy.com

Barany wprost uwielbiają się śmiać. Otwarte na przygody, nowe przeżycia i znajomości, zawsze znajdą pomysł na to, jak rozbawić otoczenie. Jednym zdaniem rozładowują napięcie w oficjalnych sytuacjach, kapitalnie przedrzeźniają innych i układają prześmieszne wierszyki. Swoje występy zaczynają już od dzieciństwa, przebierając się w komiczne stroje i obmyślając złożone dowcipy. To przy tym bystrzy obserwatorzy i królowie anegdot, dlatego w ich obecności lepiej się pilnować. W przeciwnym razie prędko staniecie się bohaterami jednej z nich.

 

Bliźnięta

źródło: www.giphy.com

Żaden znak zodiaku nie dorówna Bliźniętom w dziedzinie prześmiewczego komentowania rzeczywistości. Błyskotliwe, z bujną wyobraźnią, w lot wymyślają skojarzenia, które każdą sytuację przedstawią w krzywym zwierciadle. Gdy opowiadają anegdotki, wszyscy wokół pękają ze śmiechu. Świetnie sprawdzają się też jako komicy sytuacyjni, trafnie wyłapując absurdy codzienności i akcentując je w wyrafinowany sposób.

 

Lew

źródło: www.giphy.com

Zachowanie Lwów często może się wydawać nieco teatralne, ale nie sposób odmówić im zdolności kabaretowych. Prawdopodobnie lubią taki styl, bo czują się tak, jakby wciąż występowały na scenie. Ich występy są za to na wagę złota. Nawet w najgorszej sytuacji znajdą coś, co poprawi wszystkim humor. Świetnie wychodzi im też organizowanie eventów i zabawa w charakterze wodzirejów. Raz wprawione w dobry czy wręcz imprezowy nastrój potrafią bowiem długo go podtrzymać i rozruszać współtowarzyszy.

 

Wodnik

źródło: www.giphy.com

Wodniki lubią się śmiać i łatwo zarażają się śmiechem. A kiedy już zaczną chichotać, za nic nie mogą przestać. Z wdziękiem opowiadają o własnych wpadkach, gdyż cechuje je duża doza autoironii. Świetnie wychwytują też komizm sytuacyjny i słowny, przekazując go dalej w barwnych anegdotach. Dowcipne, a nawet nieco sarkastyczne chętnie dzielą się zabawnymi przemyśleniami i dla zabawy brną w absurdalne sytuacje, dzięki czemu w ich towarzystwie trudno się nudzić.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (138 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  27 kwietnia 2019 09:23

  Wodnik, to ja 😀
  I zgadza się wszystko 😀

  Odpowiedz
 2. Alluska12  27 kwietnia 2019 14:52

  Bliźnięta rzeczywiście mają dar do prześmiewczego komentowania rzeczywistości 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany