Najbardziej uparte znaki zodiaku. Gdy coś postanowią, nic ich nie powstrzyma

Mówi się, że niektórzy ludzie bywają uparci jak osły. Istnieją jednak znaki zodiaku, przy których osły to łagodne baranki, z ochotą poddające się wszelkim zabiegom, prośbom i sugestiom. Przeniknijcie z nami umysły tych astrologicznych uparciuchów, a może uda Wam się na chwilę spojrzeć na świat z ich perspektywy i zrozumieć, skąd wyrastają ich – częstokroć niezrozumiałe dla otoczenia – tyrady!

Zastanawiasz się, co sprawia, że niektórzy z Twoich bliskich bywają tak zawzięci i nieprzejednani? Być może za tym zachowaniem stoją niepokorne zodiakalne gwiazdy, patronujące godzinie ich narodzin? Sprawdźcie, komu przewodzi wojowniczy Mars i upewnijcie się z góry, przy kim nie warto strzępić języka na dobre rady! Przedstawiamy najbardziej uparte znaki zodiaku w całym horoskopie.

najbardziej uparte znaki zodiaku

źródło: www.pixabay.com

Najbardziej uparte znaki zodiaku. Gdy coś postanowią, nic ich nie powstrzyma

 

Baran

najbardziej uparte znaki zodiaku

giphy.com

Barany to niebywale uparte jednostki. Stawiają sobie ambitne cele i dążą do ich realizacji z wielką odwagą w sercu. Nie boją się snuć dalekosiężnych planów, bo w głębi duszy wiedzą, że dadzą sobie radę w każdych okolicznościach. Co ciekawe, chętnie zasięgają porady u innych, ale i tak nie zamierzają kierować się cudzymi opiniami. Gdy zdarzy się tak, że ich decyzja okaże się nietrafiona, z rozbrajającą szczerością przyznają: „mogłem/am posłuchać przyjaciół”.

 

Byk

najbardziej uparte znaki zodiaku

giphy.com

Uparty charakter Byków przejawia się w wielu różnych dziedzinach. Jedną z nich jest konieczność kontrolowania innych i ciągłego sprawdzania, czy ich przyjaciele, chłopak albo podlegli im pracownicy postępują według narzuconego im przez nie schematu. Jeżeli zauważą, że coś wymyka im się z rąk, natychmiast muszą zainterweniować. Kolejny aspekt ich upartości uwidacznia się w tym, że gdy postawią sobie jakąś tezę, na siłę szukają dowodów na jej słuszność. Pytają innych o zdanie, ale liczą się z nim wyłącznie wtedy, gdy okazuje się zbieżne z ich własną opinią. Zwykle uważają się też za mądrzejsze od innych osób, dlatego nie uznają krytyki, nawet tej konstruktywnej.

Koziorożec

giphy.com

Koziorożce wydają się przyjazne i niekonfliktowe. To jednak tylko pozory. Spróbujcie przeciwstawić się im w dyskusji i spróbować przekonać je do swojego stanowiska. Ujawnią wtedy swą nieprzejednaną naturę, która nie dopuszcza do siebie żadnych innych głosów. I choć to jeden z bardziej cierpliwych znaków zodiaku, wystarczy porządnie nacisnąć mu na odcisk, a pokażą na co je stać, uruchamiając prawdziwą lawinę złości.

 

Wodnik

najbardziej uparte znaki zodiaku

giphy.com

Wodniki to uparciuchy, jakich można wręcz szukać ze świecą. Jeśli coś sobie postanowią, nikt ani nic nie wpłynie na ich postawę. Wodnik zapewnia wszystkich, że chętnie skorzysta z ich pomocy, lecz tak naprawdę wcale nie zamierza powierzać nikomu swoich zadań. Uważa, że wszystko najlepiej zrobi sam, przez co bierze na siebie górę obowiązków, a nierzadko nawet naraża się na niebezpieczeństwo. Przytakuje: „tak, tak, oczywiście”, a w tym samym czasie robi dokładnie coś odwrotnego niż zapewnia. Nie wyobrażaj sobie, że możesz doradzać Wodnikowi albo mu rozkazywać. Taka sytuacja po prostu nie zaistnieje.

Panna

giphy.com

Panny to osoby stałe w swych poglądach i przekonaniach. Oczywiście w wielu sytuacjach ta cecha wydaje się zaletą. Spróbujcie jednak namówić Panny, aby zrobiły coś, na co nie mają ochoty albo stanęły po przeciwnej niż dotąd stronie barykady. Powodzenia!

Zasadniczość, jaką przejawiają szczególnie mężczyźni urodzeni w tym znaku, sprawia, że bywają zbyt chłodni i zdystansowani, czego niekiedy żałują już po fakcie. Dla własnego dobra i budowania trwałych związków, opartych na uczuciowej więzi, powinni więc czasem odpuścić. Niekiedy lepiej zrezygnować z radykalnych zachowań i przyznać rację drugiej stronie niż zniszczyć ważną relację, którą tak długo i efektywnie się pielęgnowało.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (84 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  1 marca 2020 07:21

  jestem panną i przyznaję się do wszystkiego 😉

  Odpowiedz
 2. Sylwia  2 marca 2020 17:55

  Ryba też jest bardzo uparta.

  Odpowiedz
 3. Kika07645  2 marca 2020 21:22

  Tak czułam, że będę w tym zestawieniu ^^

  Odpowiedz
 4. sylwiawes  3 marca 2020 13:51

  Jestem Panną ,ale , aż tak uparta to nie jestem 😂

  Odpowiedz
 5. spongelife  3 marca 2020 21:04

  Zgadza się wiele rzeczy 😀

  Odpowiedz
 6. andros  3 marca 2020 22:54

  Wiele rzeczy się zgadza np. w przypadku Koziorożca 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany