Najbardziej romantyczni mężczyźni zodiaku. Sprawdź, kto ma zadatki na rycerza i uwielbia wielkie gesty

Nie wiadomo, czy to wina klasycznych baśni i młodzieńczej naiwności, czy raczej księżniczek Disneya, które towarzyszą nam pod postacią filmów, zabawek i kolorowanek już od najmłodszych lat, ale w dzieciństwie prawie każda z nas marzy o romantycznym rycerzu na białym koniu. Wydaje nam się, że pewnego dnia wyłoni się on z lasu, porwie nas w ramiona i zawiedzie wprost do krainy szczęścia. Niestety te wizje rzadko mają okazję się ziścić i z biegiem lat czujemy się coraz bardziej rozczarowane, jeśli nie oszukane. Dla tych z Was, które nie zamierzają wyrosnąć z owych wzniosłych marzeń jest jednak nadzieja. Istnieją bowiem 4 prawdziwie natchnione znaki zodiaku, którymi rządzi prawdziwie romantyczny duch. Sprawdźcie, którzy mężczyźni do nich należą i zaplanujcie z nimi swoją bajkową przyszłość!

Słodkie słówka, wyszukane bukiety kwiatów, niespodzianki i nielimitowane czułe gesty… Jeśli potrzebujecie tego wszystkiego, by poczuć pełnię szczęścia i móc naprawdę zatracić się w miłości, sprawdźcie, którzy przedstawiciele płci brzydkiej mogliby kandydować do miana najlepszych mężów dla Was. Oto czterej najbardziej romantyczni mężczyźni zodiaku!

najbardziej romantyczni mężczyźni zodiaku

źródło: www.unsplash.com

Najbardziej romantyczni mężczyźni zodiaku. Sprawdź, kto ma zadatki na rycerza i uwielbia wielkie gesty

 

Baran

najbardziej romantyczni mężczyźni zodiaku

giphy.com

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Barana to wielcy romantycy, ale na co dzień skrywają te skłonności, gdyż uwielbiają uchodzić za twardych i skupionych na „ważniejszych sprawach”. Gdy sytuacja temu sprzyja, potrafią jednak nieoczekiwanie popisać się niezwykłym gestem, zwłaszcza w młodym wieku. Na urodziny sprawią ukochanej bukiet najbardziej egzotycznych kwiatów, jakie tylko uda im się znaleźć w kwiaciarni. Nad jeziorem wejdą po pas do wody, by przynieść wybrance wodne lilie. Rozdzieleni odległością na służbowym wyjeździe, wyślą do żony pocztówkę ze słodkim pozdrowieniem i nie zapomną kupić dla niej pamiątkowego prezentu. A jeśli naprawdę będą chcieli się postarać, poruszą niebo i ziemię byle tylko oczarować drugą połówkę organizując rejs wypożyczonym jachtem, lot balonem czy inną szaloną atrakcję. To mężczyźni w stylu Wielkiego Gatsby’ego.

 

Rak

Najbardziej romantyczni mężczyźni zodiaku

giphy.com

Zodiakalne Raki to dżentelmeni i mężczyźni z sercem na dłoni, którzy w dodatku nie wstydzą się swych romantycznych upodobań. Są w stanie zerwać się nad ranem, by zabrać ukochaną na piknik o wschodzie słońca i wspiąć się na najwyższy górski szczyt, żeby móc wspólnie podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Uwielbiają kolacje przy świecach, długie spacery za rękę, filmowe prezenty w rodzaju naszyjników w kształcie serca ze zdjęciem w środku i miłosne listy. Zawsze przepuszczają kobiety w drzwiach, odsuwają im krzesło i odbierają od nich płaszcz. Jeśli więc marzysz o związku pełnym uniesień rodem ze słynnych bajek Disneya, dobierz się w parę z Rakiem. Koleżanki będą zazdrościć Ci scen rodem z upozowanych instagramowych fotografii!

 

Panna

giphy.com

Mężczyźni spod znaku Panny to romantycy, ale bardzo niepozorni. Ten subtelny pierwiastek jest bowiem zakorzeniony głęboko w ich sercach i dopiero kobieta o odpowiednim podejściu potrafi go rozbudzić. W dodatku by tak się stało, muszą naprawdę się zakochać. Gdy oba warunki zostaną spełnione, zodiakalna Panna będzie nosić ukochaną na rękach, wysyłać jej urocze sms-y i kupować ulubione kwiaty. Na urodziny zabierze ją w daleką podróż albo przynajmniej na najbliższy punkt widokowy. Zbuduje związek oparty na dużej dawce czułości. Przytulanie, słodkie słówka i pięknie udekorowane śniadania do łóżka – to działania, którymi oczaruje wybrankę zupełnie tak, jakby rzucał miłosne zaklęcia. A co najważniejsze pozostanie przy tym tak bardzo męski!

 

Ryby

najbardziej romantyczni mężczyźni zodiaku

giphy.com

Ryby to romantycy i marzyciele posiadający bardzo idealistyczną wizję związku. Gdy raz się zakochają, pozostają wierni swej miłości. Zawsze zwracają się do ukochanej słodkimi słówkami i ponad wszystko cenią sobie czas spędzony we dwoje. Nawet w domu potrafią zbudować romantyczną atmosferę, puszczając jazzowe płyty, przygaszając światło i znosząc do mieszkania polne rośliny, leśne kamyki czy mech. Kochają wypady nad wodę i dalekie rejsy, ale umieją też celebrować drobiazgi. Wspólne czytanie ulubionych wierszy, ballada wygrana dla wybranki na gitarze czy wieczorne delektowanie się kieliszkiem dobrego wina przy oglądaniu ślubnego albumu – to ich specjalność!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (114 głosów, średnia: 3,88 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Neon  28 marca 2020 14:04

  Na szczęście nie wierzę w znaki zodiaku i jestem zadowolona z mojego przyszłego męża spod znaku Wagi 🙂

  Odpowiedz
 2. janka1312  29 marca 2020 09:04

  moje lwa nie ma, i jakoś specjalnie mnie nie to nie dziwi 😉

  Odpowiedz
 3. andros  29 marca 2020 23:47

  Chyba to się nie zgadza.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany