Najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku. Kto ciągle zmienia zdanie i podejmuje spontaniczne decyzje?

Niezdecydowanie to stan, który od czasu do czasu towarzyszy każdej z nas. Zdarza się, że niełatwo jest wybrać tylko jedną opcję i dokonać ostatecznego wyboru, szczególnie w sprawach fundamentalnych. Niektóre osoby mają jednak skłonność do tkwienia w letargu za każdym razem, gdy przychodzi im podjąć jakąkolwiek decyzję. Predysponują je do tego zespołu cech charakteru, którymi w dniu narodzin obdarzyły je układy gwiazd, przez co wyjątkowo trudno im pozbyć się dylematów. Jesteście ciekawe, o kim mowa? Sprawdźcie, na kogo wskazała nasza wróżka, Fortunata!

Niezdecydowanie w niektórych okolicznościach bywa urocze. Kiedy przejawia się u kobiet, może nawet dodawać im uroku i sprawiać, że mężczyźni będą chcieli się nimi zaopiekować, biorąc na siebie wszystkie ważniejsze decyzje. Ponieważ jednak nie żyjemy w świecie z komedii romantycznych, egzystowanie u boku tak trudnych znaków zodiaku na dłuższą metę może okazać się wyczerpujące. Upewnij się więc, czy starczy Ci do tego sił, poznając zawczasu 4 najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku!

najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku

www.pixabay.com

Najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku. Kto ciągle zmienia zdanie i podejmuje spontaniczne decyzje?

 

Bliźnięta

najbardziej niezdecydowane zmiany zodiaku

giphy.com

Bliźnięta to osoby, które nie mogą łatwo podjąć jakiejkolwiek decyzji. Począwszy od tego, którą kawę zamówić w restauracji i gdzie jechać na urlop, a skończywszy na uprawianym zawodzie i ostatecznym wyborze partnera. Wynika to z faktu, że zawsze chcą mieć możliwość przetestowania różnych opcji. Nieustannie myślą o tym, czy obrały najlepszą z możliwych życiowych ścieżek. Chciałyby być w kilku miejscach jednocześnie i doświadczyć życia na różnych jego poziomach. Wewnętrzne niezdecydowanie i towarzyszący mu, ciągły niepokój męczą nie tylko otoczenie Bliźniaków, ale także ich samych. Jeśli więc zawierasz związek z tym wyjątkowym znakiem zodiaku, pamiętaj, że większość decyzji będziesz musiał wziąć na swoje barki.

 

Waga

najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku

giphy.com

Problem z podjęciem decyzji u Wag wyrasta z faktu, że pragną one wszystkich zadowolić. Brak im charyzmy, by jednoznacznie postawić na swoim, dlatego obserwują otoczenie i dopasowują się do niego. Twierdzą, że czegoś chcą, lecz w rzeczywistości odbijają tylko światło, narzucane im przez bliskich i przyjaciół. Jeśli wprost zapytasz Wagę, którą opcję zamierza wybrać, nie udzieli Ci jednoznacznej odpowiedzi. To znak zodiaku, który woli się zastanawiać, przymierzać się do czegoś i żyć wyobrażeniami niż podjąć konkretne decyzje i zaryzykować.

 

Strzelec

najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku

giphy.com

Wymieniając najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku nie sposób pominąć Strzelca. Osoby urodzone pod tym patronem traktują bowiem całe swoje życie jak jedną wielką przygodę. Nie obawiają się przyszłości ani przykrych konsekwencji swoich wyborów. Stawiają wszystko na jedną kartę jeśli są przekonane, że wyniknie z tego dobra zabawa. Przynajmniej przez chwilę. Takie podejście sprawia, że trudno czuć się przy Strzelcach bezpiecznie. Nigdy nie wiemy przecież, jaki będzie ich następny krok. Wystarczy, że poczują znużenie, a już zmieniają zdanie i odpływają do innego portu.

 

Ryby

znaki zodiaku

giphy.com

Ryby uwielbiają społecznikowskie akcje. Lubią bezinteresownie poświęcać się dla dobra innych, podejmując w tym celu decyzje, z którymi niekoniecznie się zgadzają. Chcą być pomocne i za wszelką cenę się wykazać, ale w rezultacie stają między młotem a kowadłem. Sytuacje, w które mimowolnie się wtłaczają doprowadzają do momentu, gdy trzeba poczynić radykalne kroki, by odwrócić niefortunny bieg wydarzeń. Ryby nie potrafią jednak dokonać tego samodzielnie. Ktoś z najbliższych musi im pomóc, przyjmując na siebie odpowiedzialność za ewentualne nieprzyjemności.

 

Czy i Twój znak zodiaku znalazł się w tym zestawieniu? A może znasz kogoś, do kogo w pełni pasuje podana tu charakterystyka?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...