Najbardziej motywujące cytaty sportsmenek

Chętnie kolekcjonujemy motywujące cytaty, aby powtarzać je sobie w chwilach największego zwątpienia. Większość z bon-motów, które krążą w mediach została jednak wypowiedziana przez mężczyzn, przez co nie zawsze możemy odnieść je do siebie. Oto garść inspirujących mott, ułożonych przez sportsmenki!

Spis treści:

Łatwo układać skrzydlate myśli, siedząc za biurkiem z filiżanką kawy i czekoladkami pod ręką. Co innego, kiedy prawdy o życiu wypowiada się ćwicząc na bieżni o 6 rano przy dziesięciu stopniach na minusie, tuż po morderczym treningu czy w stanach skrajnego wyczerpania i załamania, kiedy pomimo miesięcy intensywnych ćwiczeń, trzeba pogodzić się z przegraną i stanąć do kolejnej walki. Prezentujemy najbardziej motywujące cytaty sportsmenek, które zyskaną mądrość okupiły ogromnym wysiłkiem, cierpliwością i mnóstwem wyrzeczeń!

 

aponia,Tokio Igrzyska Olimpijskie 2020 wioslarstwo srebrny medal czworka podwojna n/z Agnieszka Kobus - Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Sajdak, Marta Wieliczko,

28.07.2021 Japonia,Tokio Igrzyska Olimpijskie 2020 wioślarstwo srebrny medal czwórka podwójna n/z Agnieszka Kobus – Zawojska, Katarzyna Zillmann, Maria Sajdak, Marta Wieliczko, fot. EAST NEWS

Motywujące cytaty sportsmenek

Simone Biles

„Wolę żałować tego, że podjęłam ryzyko, które się nie opłaciło niż tego, że nigdy nie skorzystałam ze swojej szansy.”

 

Bethany Hamilton

„Odwaga, poświęcenie, determinacja, zaangażowanie, wytrzymałość, serce, talent, charakter. Oto z czego składają się małe dziewczynki. Do diabła z cukrem!”

 

Jackie Joyner-Kersee

„Jedyną osobą, która jest w stanie powstrzymać cię przed osiągnięciem celu, jesteś ty”.

Julie Isphording

“Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze. Biegaj często i biegaj daleko, ale nigdy nie „zabiegaj” swojej radości z uprawiania tego sportu.

 

Mia Hamm

„Gdzieś obok sportmenki, którą się stałaś, godzin ćwiczeń i trenerów, którzy motywują cię do wysiłku, stoi ta mała dziewczynka, która po prostu kochała grać i nigdy nie oglądała się za siebie. Graj dla niej!”

 

Serena Williams

„Sukces każdej kobiety powinien być inspiracją dla innych. Powinnyśmy wszystkie się wspierać. Upewnij się, że jesteś odważna, bądź silna i przyjaźnie nastawiona, ale przede wszystkim zachowaj skromność.”

 

Patti Sue Plumer

„Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta”

 

A czy Wy macie swoje ulubione motywujące cytaty? Czy chętniej wybieracie sentencje, stworzone przez pisarki, celebrytki, businesswoman, czy sportsmenki? Koniecznie podzielcie się w komentarzach swoimi doświadczeniami!

 

Potrzebujesz więcej motywacji? Przeczytaj także:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (235 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  2 sierpnia 2021 21:11

    „Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta” – piękne słowa

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany