3 najbardziej krytyczne znaki zodiaku – zawsze znajdą sposobność, by wytknąć Ci jakiś błąd

Konstruktywna krytyka może przynieść wymierne korzyści, szczególnie w pracy nad sobą i celem, do którego pragniemy dążyć ze wszystkich sił. Bezinteresowna złośliwość, hejt i umniejszanie cudzym osiągnięciom na rzecz podnoszenia własnej samooceny to zupełnie inna sprawa. Niestety niektóre znaki zodiaku mają zakodowane takie skłonności we krwi, dlatego lepiej zawczasu przeniknąć ich charakter i nauczyć się odpowiednio reagować. Sprawdź, o kim mowa!

Nasza astrologiczna konsultantka, Fortunata, postanowiła tym razem zdradzić nam, jakie 3 najbardziej krytyczne znaki zodiaku wyróżniają układy gwiazd. Jeśli pozostawanie w ogniu krytyki na co dzień sprawia Ci duży kłopot i z trudem radzisz sobie z negatywnymi uwagami pod swoim adresem, sprawdź kogo na swojej drodze powinnaś zdecydowanie unikać!

najbardziej krytyczne znaki zodiaku

źródło: www.pixabay.com

3 najbardziej krytyczne znaki zodiaku – zawsze znajdą sposobność, by wytknąć Ci jakiś błąd

 

1. Panna

najbardziej krytyczne znaki zodiaku

giphy.com

Panny mają bardzo wysokie standardy w każdej dziedzinie życia. Nieistotne, jak bardzo będziesz się starać, by zyskać ich akceptację. I tak zauważą coś, na co można by ponarzekać. Za słabo doprawiony obiad, niewygodny fotel w kinie, zbyt głośna muzyka w tle w restauracji, pognieciony rękaw Twojej koszuli… Trzeba uzbroić się w cierpliwość, by powstrzymać się od kłótni z nimi już na godzinnym spotkaniu. Nie mówiąc o spędzeniu z nimi całego życia! Wrodzony perfekcjonizm Panien, ich pamiętliwość i skłonność do ciągłego analizowania nawet najmniejszych drobiazgów czyni z nich trudnych i konsekwentnych krytyków, którzy nie akceptują półśrodków. Jeśli ten opis przypomina Ci kogoś bliskiego, wiedz, że tej cechy nie da się tak po prostu zwalczyć. Lepiej będzie przyzwyczaić się do rytualnego marudzenia i zacząć traktować je z przymrużeniem oka. Możesz też puszczać je mimo uszu albo… odbijać piłeczkę, ale uwaga – ostatnia opcja to wejście na grząski grunt!

 

2. Koziorożec

najbardziej krytyczne znaki zodiaku

giphy.com

Koziorożce są bardzo ambitne, pracowite i uczciwe. Świadome tego, że ciężka praca i naturalna dla nich błyskotliwość pozwala im zdobywać wszystko, po co sięgają, oczekują podobnych sukcesów od najbliższych. Stawiają siebie za wzór i chcą być autorytetem dla swoich dzieci, żon czy rodzeństwa. Uwielbiają też zestawiać się z tymi, którzy wypadają gorzej od nich, by wywindować swoje ego. Tym bardziej, że wytykanie innym błędów i wad sprawia im wielką satysfakcję. Nic tak nie cieszy Koziorożca, jak przyłapanie kogoś na brakach w wiedzy. Drugie miejsce w ich repertuarze zajmuje zaś publiczne snucie monologów oscylujących wokół ich największych sukcesów, anegdotycznych podbojów i zwrotów akcji, które pozwoliły im przejść drogę od zera do milionera.

 

3. Rak

najbardziej krytyczne znaki zodiaku

giphy.com

Raki to urodzeni moralizatorzy. Czują się wzorami cnót i samozwańczymi strażnikami zasad, dlatego nieustannie pouczają innych. Naprawdę wierzą, że ich tyrady pomogą znajomym czy rodzinie odnaleźć właściwą drogę. Co więcej, przypisują sobie wyjątkowy talent do obserwacji i paranormalnego wręcz odgadywania cudzych myśli. Urządzając filozoficzne pogadanki dla każdego, kto zechce ich słuchać,  sami nie pozostają jednocześnie kryształowi. W swoich ocenach stosują jednak podwójne standardy,dlatego zawsze są w stanie logicznie uzasadnić własne pomyłki, a nawet wytłumaczyć szelmostwa czy zdrady. Złego zachowania bronią wyjaśniając, że zostali sprowokowani.

 

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 3,98 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Wusia  18 stycznia 2020 10:41

  Oj, znalazłoby się więcej takich „wszystkowiedzących” znaków.

  Odpowiedz
  • Kika07645  18 stycznia 2020 18:26

   Dokładnie ^^

   Odpowiedz
 2. luna341  19 stycznia 2020 18:56

  Moja teściowa jest panną i stwierdzam ,że wszystko sie zgadza 😀

  Odpowiedz
 3. klaudiaban  20 stycznia 2020 17:49

  W każdym znaku znajdzie się ktoś taki, to kwestia wielu czynników i żadne gwiazdy tego nie przesądzają.

  Odpowiedz
 4. Sylwia  2 marca 2020 17:57

  Myślę że dobrze by tu pasowały też baran i ryba. A może i nawet jeszcze jakieś inne znaki zodiaku.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany