Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku – top 5. Kto łatwo wybucha i lubi ostrą wymianę zdań?

Jesteś komunikatywną, dyplomatyczną i zrównoważoną osobą, a mimo to nie potrafisz utrzymać swojego związku w pokojowej relacji przez dłużej niż kilka dni? Zastanawiasz się, czemu tak często drzesz koty z siostrą lub ścierasz się z przyjaciółką? Sprawdź, czy układ planet w okresie ich narodzin nie przesądził o ich kłótliwym charakterze! Specjalnie dla nas wróżka Fortunata opisała 5 najbardziej skłonnych do awantur znaków zodiaku!

Niektóre znaki zodiaku mają swoje mroczne tajemnice, a inne nie potrafią opanować gotujących się w nich emocji nawet, jeśli bardzo tego chcą. Wynika to z wewnętrznych skłonności, którym sprzyjają dodatkowo układy planet (m.in. wojowniczego Marsa). W przypadku tych drugich, wystarczy, że ktoś powie o jedno słowo za dużo, rzuci nieprzychylne spojrzenie czy wykona nieprzemyślany gest, by astrologicznym „wojownikom” skoczyło ciśnienie, a w ich głowach zapłonął prawdziwy ogień. Poznajcie najbardziej kłótliwe znaki zodiaku!

najbardziej kłótliwe znaki

www.pixabay.com

Najbardziej kłótliwe znaki zodiaku. Kto łatwo wybucha i lubi ostrą wymianę zdań?

 

BARAN

giphy.com

Barany to urodzeni furiaci. Za kierownicą samochodu są w stanie wyrecytować cały słownik znanych sobie inwektywów nim przejadą kilka kilometrów. Zakrapiane imprezy łatwo mogą się dla nich skończyć bójką. Wystarczy bowiem, że źle zinterpretują czyjeś słowa albo gest, a ruszają w bój. Na drugi dzień nie pamiętają już nawet o co poszło. Dotknięci krytyką ze strony bliskiej osoby potrafią natomiast długo chować urazę i pielęgnować w sobie złość, zaprowadzając „ciche dni”.

 

BYK

giphy.com

Osoby urodzone w znaku Byka potrafią pokłócić się dosłownie o wszystko. Podczas takiej awantury nie są w stanie wysłuchać swojego rozmówcy. Prędzej zagadają go lub zakrzyczą, celnie dobierając złośliwości i czerpiąc z tego rodzaj smutnej satysfakcji. Czują potrzebę udowodnienia innym swoich racji, nawet jeśli wiedzą, że skończy się to ostrą wymianą zdań. Wbrew pozorom nie są jednak impulsywne. Wszczynane przez nie kłótnie wyrastają zwykle z gromadzonych od dłuższego czasu przemyśleń i obserwacji na dany temat.

 

LEW

giphy.com

Lwy są niezwykle wrażliwe na swoim punkcie. Choć wydają się zdystansowane i na pierwszy rzut okaz można odnieść wrażenie, że wszystko spływa po nich jak po kaczce, w rzeczywistości dotyka je każda najmniejsza krytyka. Urażone przestają panować nad emocjami, kłócą się lub obrażają na długi czas. Wystarczy drobiazg, żeby na dobre zerwały z kimś kontakt.

 

WAGA

giphy.com

Wagi wydają się mieć ugodowy charakter, gdyż nie są specjalnie impulsywne. Uwielbiają jednak wbijać innym szpile, dodawać krytyczne uwagi, czepiać się i wszystko komentować. Ich przekorna natura każe im wciskać swoje trzy grosze do każdej sprawy, które toczy się obok nich. Co gorsza, nie potrafią przepraszać ani przyznać, że popełniły błąd. Prowokuje to kłótnie, na którym cierpią ich partnerzy i przyjaciele. A jeśli Waga zbuduje związek z innym kłótliwym znakiem, możecie być pewni, że słowa „rozstanie” i „rozwód” będzie od niej słyszeć średnio co drugi dzień.

 

KOZIOROŻEC

giphy.com

Koziorożce traktują innych z wyższością, ponieważ od dziecka uważają się za najmądrzejszych, a wręcz nieomylnych. Takie zachowanie łatwo prowokuje kłótnie z otoczeniem, które odbiera ich jako zarozumiałych i złośliwych. Szczególnie, że nawet gdy aktualnie udzielają komuś porad czy pomocy, nie potrafią opanować wrodzonej potrzeby pokazania swojej ważności, szerokiej wiedzy i zdolności intelektualnych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (85 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. as_sa  13 kwietnia 2019 10:26

  😀 😀 ;D jak ze wszystkim – jakieś ziarnko prawdy w tym jest 😉

  Odpowiedz
 2. Alluska12  14 kwietnia 2019 19:17

  Brakuje strzelca 🙂

  Odpowiedz
 3. Kika  16 kwietnia 2019 09:40

  Tak czułam, że bedzie mój znak w tym zestawieniu xD

  Odpowiedz
 4. DorotkazkrainyOz  16 kwietnia 2019 15:43

  Aż wstyd się przyznać….

  Odpowiedz
 5. luna341  25 czerwca 2019 19:44

  Bez przesady 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany