Nacomi, Peeling Cukrowy do Stóp z zapachu zielonej herbaty
Kolejna nowość od marki Nacomi: gruboziarnisty naturalny peeling cukrowy do stóp o odświeżającym zapachu zielonej herbaty, który da naszej skórze ukojenie, a także niepowtarzalnym, 100% naturalnym składem.
Naturalny peeling do stóp stworzony prze Nacomi powstał tylko naturalnych składników. Zawiera m.in. olej z pestek winogron oraz olej jojoba zawarte w peelingu dają naszej skórze nawilżenie, łagodzą opuchliznę. Po użyciu kosmetyku stopy po całym dniu są odświeżone i wygładzone.
Jak stosować:
Niewielką ilość peelingu do stóp Nacomi nabrać na delikatnie zwilżone dłonie i masować stopy kilka minut w celu uzyskania miękkiej i wypielęgnowanej skóry stóp. Na koniec spłukać wodą.
Naszego naturalnego peelingu można również używać do całego ciała, mimo że jest on dedykowany dla stóp.
INCI:
Sucrose, Butynospermum, Parkii Butter, Macadamia Ternifolia seed oil, Vitis Vinifera Seed oil, Simmondasia Chinensis seed oil, Tocopherol acetate, pafrum, Chlorophyl
Cena: około 15 zł
Ciekawy produkt
Ale musi pięknie pachnieć 🙂
Wygląda ciekawie i chętnie bym go wypróbowała gdyby nie łaskotki, które uniemożliwiają stosowanie takich kosmetyków na stopach 🙂
a ja odwrotnie chętnie bym wypróbowała ale żeby taki peeling zrobił mi mój Men a nie ja sama
Bardzo fajny i co dla mnie ważne gruboziarnisty. Lubię mocne zdzieraki
ja też to uwielbiam
jakoś nie przepadam za cukrowymi peelingami do ciała. Mam wrażenie że zbyt mocno skóra się po nich lepi zwłaszcza gdy w ich składzie zawarta jest parafina. Chociaż zapach zielonej herbaty uwielbiam 🙂
lubię tą firmę, muszę przyznać, że ciekawy produkt koniecznie rozejrzeć się po drogerii. Zadbane stopy przez cały rok 🙂
Ciekawy produkt, dobry skład, jak to z kosmetykami tej marki bywa. Nie uważam jednak, że kiedyś kupię. A może kupię i zużyję do całego ciała? Po co mi peeling tylko do stóp?:)
Lubie Nacomi i lubię zieloną herbatkę 🙂