Na Splendi.pl ruszyły kolejne Comiesięczne Zawody Na Punkty! Atrakcyjne nagrody czekają na aktywnych użytkowników

Splendi.pl, innowacyjna platforma modowa, znowu zaskakuje swoich użytkowników niezwykłym wydarzeniem. Właśnie wystartowała kolejna edycja Comiesięcznych Zawodów Na Punkty. Tym razem, trzy najbardziej zaangażowane uczestniczki w ciągu tego miesiąca mają szansę zdobyć wspaniałe zestawy wiosennych niezbędników do pielęgnacji ust i paznokci. Sprawdź, co dokładnie można wygrać w tej edycji!

W trakcie trwania Comiesięcznych Zawodów Na Punkty, uczestniczki zbierają punkty poprzez aktywność na platformie, taką jak komentowanie, dodawanie nowych stylizacji czy udzielanie ocen. Każda z tych czynności przekłada się na zdobywanie punktów, które wpływają na pozycję w rankingu. Na koniec miesiąca trzy uczestniczki z największą liczbą punktów zostaną nagrodzone zestawami wiosennych niezbędników do ust i paznokci. Nie przegap okazji i dołącz do rywalizacji, aby zdobyć atrakcyjne nagrody i poszerzyć swoją wiedzę modową!

„Stylizacja dla Mamy na komunię” – weź udział w konkursie Splendi i wygraj elegancką torebkę marki Top Secret

„Stylizacja dla Mamy na komunię” – weź udział w konkursie Splendi i wygraj elegancką torebkę marki Top Secret

Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, które zwykle wiąże się z rodziną i bliskimi osobami. Wiele Mam na tę okazję wybiera wyjątkową stylizację. Na Splendi właśnie wystartował konkurs, w którym użytkowniczki platformy będą miały

Comiesięczne Zawody Na Punkty

Co miesiąc na platformie Splendi.pl będzie można zgarnąć atrakcyjne nagrody. W marcu 3 najbardziej aktywne uczestniczki w tym miesiącu otrzymają wiosenny niezbędnik dla ust i paznokci. Każdy zestaw zawiera olejek do ust marki FaceBoom oraz regenerującą odżywkę do paznokci marki Bielenda.

Chcesz wygrać ten zestaw? Korzystaj ze Splendi i automatycznie zbieraj punkty za tworzenie stylizacji, komentowanie i ocenianie. Znajdź się w TOP3 najaktywniejszych uczestniczek, a ten zestaw wyślemy do Ciebie już za miesiąc.

Zasady:

 1. Comiesięczne Zawody Na Punkty to konkurs w którym rywalizujesz na podstawie swoich miesięcznych postępów w liczbie uzyskanych punktów. Konkurs rozpoczyna się pierwszego dnia każdego miesiąca o godz. 0:01 i kończy ostatniego dnia miesiąca o godz. 23:59
 2. Po zakończeniu Comiesięcznych Zawodów Na Punkty, Twoje konto zeruje się i od początku miesiąca dołączasz automatycznie do kolejnych zawodów.
 3. Co miesiąc nagrody wygrywają 3 osoby, które zebrały najwięcej punktów w danym miesiącu.
 4. Poza nagrodą dla zwycięzcy przyznajemy także punkty: za pierwsze miejsce w konkursie – 100 punktów, za drugie miejsce – 50 punktów, za trzecie miejsce – 20 punktów
 5. Wyniki są aktualizowane codziennie tuż po północy i widoczne na liście rankingowej

Szczegóły punktacji

Dzięki aktywności na platformie Splendi.pl będziesz codziennie zbierać punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Sprawdź, za co otrzymujesz punkty na Splendi.pl:

Aktualny Ranking prowadzących w konkursie znajdziesz w zakładce “KONKURSY”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (19 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  5 kwietnia 2023 12:25

  Powodzenia

  Odpowiedz
 2. Magdalena  5 kwietnia 2023 19:08

  Powodzenia

  Odpowiedz
 3. janka1312  5 kwietnia 2023 20:43

  nagrody fajne

  Odpowiedz
 4. Hidari11  22 kwietnia 2023 17:11

  Czy można prosić o informację, kiedy organizatorzy przyślą nagrody ? Wciąż czekam na swoją i żadnej odpowiedzi 🙁

  Odpowiedz
 5. Maja67  25 kwietnia 2023 06:24

  Czy do kogoś zostały już przesłane wygrane nagrody?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany