Na skrzydłach motyla. Letnie stylizacje z owadzim motywem

Owadzie motywy są w modzie od kilku sezonów. Najchętniej sięgamy po akcesoria z motylami, ważkami czy pszczołami, gdyż takie kształty prezentują się w postaci dodatków tyleż oryginalnie, co pięknie. Wiele z nich sprawdza się jednak również w formie nadruków i jeżeli tylko zostaną zestawione w odpowiedni sposób, pomogą nam zbudować uroczą, zwiewną stylizację na letnie dni. Dwa z takich przykładów znajdziecie poniżej!

Pierwszy wybrany przez nas outfit realizujący tę tematykę bazuje na krótkiej, warstwowej, rozkloszowanej sukience w odcieniu ciepłego, złocistego brązu. Doskonale uzupełniają ją dodatki, takie jak sandałki na wysokim słupku, wakacyjna shopperka w pasy, delikatny naszyjnik z chwostami i złoty zegarek. Kwintesencją całej stylizacji są jednak ręcznie robione, złote kolczyki w kształcie komarów marki Orska. Dzięki nim nabiera ona wesołego, wakacyjnego, choć wciąż kobiecego charakteru. Jest idealna na randkę czy spotkanie z grupą przyjaciół.

Autorką pierwszej wyróżnionej przez nas stylizacji jest kawiarka. Gratulujemy!

Drugi zestaw obrał za dominantę błękitną sukienkę w motyle i dodatkowo zaakcentował ten motyw za sprawą dołączonego do niego naszyjnika z motylkiem. Zwiewności i wakacyjnej lekkości dodały mu zaś urocze sandałki na obcasie z delikatnymi paseczkami w odcieniu naturalnej skóry oraz akcesoria – pleciona torebka-koszyk i złote kolczyki w kształcie nieregularnych kółeczek. Autorka nie zapomniała też o subtelnych, kobiecych akcentach – jasnej szmince i dobrych perfumach. W takim stroju aż ma się ochotę odwiedzić motylarnię!

 

Drugą stylizację stworzyła vipala. Gratulacje!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Bajkowemotywy

#Inspirująceowady

#Koralikowakrólowa

#Czasnalen

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (56 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany