Na bezdrożach Kalifornii – Vagabond wiosna-lato 2012 (113 zdjęć)

Upalne lato, pustynny klimat i dzika natura. Niebo w intensywnym błękicie i palące słońce. Bogactwo kalifornijskiego Joshua Tree Park, jego kulturowo-historyczne, lekko surrealistyczne cechy i egzotyczna roślinność były inspiracją dla projektantów marki. Sezon wiosna-lato 2012 to cała feeria kolorów, królują lekko przydymione odcienie żółci i pomarańczy, oprócz tego cała gama beży i brązów ożywionych charakterystycznymi różowymi akcentami. Wszystko inspirowane surowym klimatem gorącej i pustynnej Kalifornii z jej wyrzeźbionymi przez gwałtowne wiatry i deszcze, porośniętymi przez dziewiczą przyrodę terenami.

 

Vagabond wiosna-lato 2012 - Na bezdrozach Kalifornii

Gorące, duszne powietrze, bezkresne przestrzenie kojarzące się z wolnością i przygodą doskonale odzwierciedlają wiosenno-letnie propozycje Vagabond. Zmierzch pustyni, bogactwa przyrody, milknące odgłosy codziennego dnia i szumu miasta, pozwolą odczuć prawdziwą dzikość i wsłuchać się w rytm natury. Nowa kolekcja Vagabond to nowoczesne trendy połączone z klasyką i elegancją, inspirowane klimatem amerykańskiej prerii. Swoisty, szwedzki styl tym razem przedstawiony w odsłonie nawiązującej do amerykańskich korzeni. Kluczowe kobiece modele to te inspirowane stylem męskim, klasyczne ‘pumpsy’ czy botki na obcasie w tzw. słupek. Hit sezonu – baleriny na masywnych platformach tak charakterystycznych dla Vagabond, tym razem w totalnie nowej kolorystyce! Kobieca część kolekcji to też klasyczne baletki we wszystkich barwach tęczy. Sukces tego lata z pewnością odniosą urocze wielobarwne, zamszowe sandałki z odkrytym palcem, idealnie ożywiające wakacyjny look. Inspiracja „męskim stylem” podkreśla naturalną kobiecość w nowoczesnej formie. Tej wiosny postaw na kolor i wyraziste akcenty!

Vagabond wiosna-lato 2012

Vagabond wiosna-lato 2012

Według koncepcji marki Vagabond mężczyzna jest schludny i elegancki. Koncentrujemy się na obuwiu klasycznym i minimalistycznym. Istotny jest akcent kolorystyczny i dobra jakość wykonania. Inspiracje “retro” przejawiają się w detalach. Figlarna, chwytliwa interpretacja męskiego stylu współgra z klasycznymi modelami w odcieniach natury, inspirowanymi pustynnym klimatem i surową aurą. Prostotę skandynawskiego designu przełamują propozycje w niezwykle modnych w tym sezonie neonowych odcieniach, jak dzika fuksja czy intensywna żółć. Męska kolekcja to raczej klasyczny casual, gdzie na pierwszym miejscu pojawia się funkcjonalność!

Vagabond wiosna-lato 2012

Przenieś się z Vagabond na bezdroża gorącej Kalifornii, poczuj wolność i magię beztroskiego lata. Odkryj na nowo wakacyjny styl, daj się ponieść fantazji i baw się kolorami z Vagabond.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (191 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...