#mygirls na stokach narciarskich – kolekcja adidas Women na zimowy trening!

Kolekcja adidas Women dba o wysportowane outdoorowe dziewczyny, które rozkwitają wraz z pierwszym przymrozkiem i śniegiem! Do boju!

Szusowanie i zjeżdżanie, zabawy na sankach i łyżwach, to to co kocha każda #mygirls, kiedy nadchodzi zima! Potrzebujesz jednak odpowiednich produktów na realizację swoich zimowych pasji. Kolekcja adidas Women dba o wysportowane outdoorowe dziewczyny, które rozkwitają wraz z pierwszym przymrozkiem i śniegiem! Do boju!

#mygirls adidas Women (4)

Lodowce, góry, wzgórza, stoki i … miejskie parki – to arena działań zimnolubnych dziewczyn, które odważnie ruszają na kolejny jogging lub weekendową outdoorową przygodę na stokach. Poznaj nasze wybory, abyś mogła skupić się na tym, co najlepsze – endorfinach z dobrego treningu. Zarówno produkty z izolacją termiczną PrimaLoft®, jak i cała kolekcja adidas Climawarm™ spełnią Twoje oczekiwania – zapewniając pełen komfort, swobodę ruchów, kobiecy design i świetne kolory oraz technologie wspierające podczas chłodnych warunków atmosferycznych. Odkryj na nowo swoją pasję – niska temperatura to tylko kolejne wyzwanie, które lubisz sobie stawiać!

#mygirls adidas Women (8)

#mygirls adidas Women (7)

#mygirls adidas Women (6)

#mygirls adidas Women (5)

#mygirls adidas Women (3)

#mygirls adidas Women (2)

#mygirls adidas Women (1)

Strefa #mygirls: www.mygirls.adidas.pl/

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (222 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  8 stycznia 2014 21:23

    Super kolekcja.

    Odpowiedz
  2. style01  11 stycznia 2014 10:18

    śnieg ♥

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany