„My boho vibes by Ania Wendzikowska” – premiera nowej kolekcji Mokobelle

Marka Mokobelle połączyła siły z Anią Wendzikowską! W minionym tygodniu w warszawskiej Elektrowni Powiśle odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Mokobelle „My boho vibes by Ania Wendzikowska”, powstałej w wyniku współpracy Anny Wendzikowskiej z zespołem projektantów i jubilerów Mokobelle. Bliski sercu dziennikarki klimat boho doskonale rymuje się więc z filozofią Mokobelle. 

Marka Mokobelle, założona przez Magdalenę Augustyniak i Martę Skłodowską jest już na rynku od 11 lat, a jednak wciąż potrafi zaskoczyć swoich fanów. Tym razem zespołowi najlepszych projektantów i jubilerów marki w projektowaniu pomagała sama Anna Wendzikowska – znana dziennikarka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje blisko 500 tysięcy fanów. Ania uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu, a w swoich stylizacjach chętnie łączy klasyczną elegancję ze stylem boho, czyli motywem przewodnim Mokobelle.

„My boho vibes by Ania Wendzikowska”. Fot. mat. prasowe

„My boho vibes by Ania Wendzikowska” – premiera

Premiera najnowszej kolekcji powstałej we współpracy z Anią Wendzikowską przyciągnęła wiele  zaprzyjaźnionych z marką gwiazd, m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Anita Sokołowska, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Zdanowicz, Anna Kalczyńska,  Orina Krajewska, Anna Korcz, Zofia Ślotała, Joanna Racewicz, Anna Dec, Lidia Popiel, Mariola Bojarska-Ferenc, Karolina Malinowska, Gabi Drzewiecka, Barbara Pasek, Bogna Sworowska i Marta Wojtal i Anna Lewandowska (PnŚ).

Fot. mat. nadesłane. Na zdjęciu: Joanna Racewicz, Joanna Sokołowska-Pronobis (PR), Magda Augustyniak (Mokobelle), Marta Skłodowska (Mokobelle, Kasia Zdanowicz i Anna Kalczyńska.

„Przepiękna biżuteria! Z marką Mokobelle jestem zaprzyjaźniona od lat i zawsze przychodzę na pokazy nowych kolekcji. Przyznam, że bardzo lubię duże kolczyki z chwostami. Mam ich kilka par, chyba w każdym kolorze. Uważam, że dodają blasku każdej stylizacji. Kiedy je zakładam, czuję się wyjątkowo” – przyznała Barbara Kurdej-Szatan. 

Basia Kurdej-Szatan i Magda Augustyniak (Mokobelle)

Połączenie duchowości z materialnym pięknem “by Ania Wendzikowska” 

Biżuteria „by Ania Wendzikowska” w swoim założeniu ma łączyć duchowość z materialnym pięknem. Dlatego każdy jej element pełni rolę amuletu chroniącego przed złą energia i talizmanu przyciągającego szczęście i wszelką obfitość. Oparta jest na trzech uniwersalnych motywach – Oku Opatrzności, Łapaczu Snów oraz Hamsie, które symbolizują ochronę i wsparcie. Wszystkie te elementy można odnaleźć w spektakularnych kolorowych kolczykach z piórami, ozdobnych i bardzo kobiecych kolczykach i zestawach bransoletek z chwostami i delikatnymi zawieszkami a także w naszyjnikach. Biżuteria, w której dominują ulubione kolory Ani, czyli delikatny róż, odcienie błękitu i turkusu, a także kolory ziemi, została wykonana ręcznie z pozłacanego srebra oraz naturalnych i półszlachetnych kamieni. Jest niezwykła, pełna magii i symbolicznych znaczeń. 

Kolekcja Mokobelle

„Zaprosiłyśmy do współpracy Anię, ponieważ według nas jest absolutną ikoną stylu boho, kwintesencją tego, co nam w sercu gra. To był strzał w dziesiątkę! Ania doskonale czuje klimat boho i wniosła do nowej kolekcji dużo świeżych pomysłów” – przyznała Marta Skłodowska. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  9 czerwca 2022 21:36

  Wendzikowska jest bardzo ładna, ale taka jakaś nie miła z wyglądu

  Odpowiedz
 2. lucia2003  10 czerwca 2022 00:12

  Dzięki takim twarzom biżuteria nabiera jeszcze więcej blasku. Wendzikowska ma w sobie moc, więc przyciągnie na pewno wiele klientek. Mokobelle na pewno wielu pokocha.

  Odpowiedz
 3. Magdalena  30 czerwca 2022 14:31

  Piękna biżuteria.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany