Zanim wiosenne słońce spowije ziemię… Mroczna stylizacja w klimacie Wednesday Addams

Całkiem niedawno prezentowaliśmy na naszym portalu najnowszą kolekcję Prady zwiastującą sezon jesień zima 2019/2020. Utrzymana w grobowym nastroju, spowita czernią i koronkami, zaprezentowana została przez istne klony Wednesday Addams znaną z filmowego hitu „Rodzina Adamsów”. Dziewczynka stała się inspiracją dla wielkiego domu mody i z pewnością czarna stylizacja z sukienką z kołnierzykiem oraz zaplecione ciasno dwa czarne warkocze staną się prawdziwym must have w czasie tegorocznego Halloween. Aby jednak już teraz nieco przećwiczyć ów look, pojawił się on jako hasztag w naszych Trendach Dnia.

W wybranej stylizacji nietrudno dostrzec inspirację stylem Wednesday Addams. Mamy tu jednak własną wizję jej skąpanego w czerniach looku. Długość sukienki jest odpowiednia, jednak zamiast białego kołnierzyka pojawia się przeciągnięty przez metalowe szlufki sznurek. Rozkloszowane rękawy ciekawie nawiązują do gotyckiego stylu, który w końcu bohaterce „Rodziny Adamsów” wcale nie jest obcy. Aby dodać jej jednak nieco lat, w stylizacji pojawiają się szpilki z taśmą. Do świata nastolatek wracamy jednak za sprawą nietypowej czarnej kopertówki, z wielkim obserwującym każdego… okiem.

 

Najbardziej mroczny klimat poczuliśmy patrząc na stylizację vipali. Serdecznie gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
 
#wiosnawmieście
#springstripes
#jakWednesdayAdams
#denim
 
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (67 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena  10 marca 2019 01:00

    Orginalne..

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany