Mroczna kolekcja od Medicine – Bestiariusz

Marka Medicine Tym wypuściła na rynek wyjątkową kolekcję ubrań, która zabiera w ekscytującą podróż przez tajemnicze zakamarki rodzimych legend. Tematyka powinna spodobać się fanom potworów i mrocznych historii. Stylizacje z kolekcją nazwaną „Bestiariusz” będą też idealne na nadchodzące Halloween!

Bestiariusz

Mat. nadesłane

Stworzona przez utalentowanych grafików Medicine kolekcja „Bestiariusz” została w całości poświęcona potworom i bestiom, które od wieków są obecne w naszej kulturze. Świat naszych przodków pełen był historii o wampirach, wilkołakach i strzygach. Dla nich te stwory były jak najbardziej realne. Dziś patrzymy na nie jako na element rodzimego folkloru, ale opowieści te nie straciły na aktualności. Legendy były, są i pewnie jeszcze długo będą wspaniałym źródłem inspiracji. Teraz, dzięki kolekcji od Medicine, możemy zagłębić się w to magiczne uniwersum i odkryć, że te straszydła nie są wcale takie straszne, jak mogłoby się wydawać.

Bestiariusz

Mat. nadesłane

Bestiariusz

Mat. nadesłane

Każda z grafik w kolekcji, odzwierciedla charakterystyczne cechy każdego z potworów. Na ubraniach pojawiają się więc wampiry, mroczne i tajemnicze istoty nocy. Oswój podwójną naturę wilkołaków przemienianych w bestie przez światło księżyca. Poznaj także strzygi, których dwa serca budzą niepokój wśród istot żywych.

Kolekcja Bestiariusz pokazuje, że potwory i bestie jednak nie zawsze muszą być źródłem strachu. Medicine zachęca do poznawania tajemniczego dziedzictwa rodzimych legend i eksperymentowania z odważnymi stylizacjami, które wyrażają naszą osobowość. Odkrywaj to fascynujące uniwersum, gdzie potwory i bestie nabierają nowego znaczenia. Pozwól swojej wyobraźni powędrować w świat tajemniczych legend!

Bestiariusz

Mat. nadesłane

Bestiariusz

Mat. nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (16 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...