Morwa biała – suplement diety

Morwa biała jest jedynym typem morwy występującym w Polsce. Często wykorzystywane są jej walory estetyczne, jako roślina ozdobna, w parkach, w roli żywopłotów. Morwa biała ma jadalne owoce, a sama wykorzystywana jest w lecznictwie. Morwa biała stabilizuje poziom cukru we krwi, jest polecana dla chorych na cukrzycę 2 typu. Ze względu na przyśpieszanie metabolizmu cukrów jest również polecana do wspomagania procesu odchudzania.

Zdrowa, zbilansowana dieta, w połączeniu z odpowiednią ilością ruchu to klucz do utrzymania naszego organizmu w dobrej formie. Niemniej współczesny szybki styl życia w biegu, nieregularne posiłki oraz wysoko przetworzona żywność nie pomagają w zachowaniu smukłej sylwetki oraz zdrowia w dobrej kondycji.

Polecamy również: Czy można leczyć cukrzycę jedzeniem?

 morwa biała

Morwa Biała to suplement diety wspierający metabolizm węglowodanów. Zawarty w preparacie ekstrakt z liści morwy białej wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz zmniejsza wchłanianie węglowodanów, dzięki czemu zmniejsza przyswajanie cukrów po posiłkach. Z kolei właściwy poziom cukru we krwi pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie.

 DAWKOWANIE: zalecane maksymalne spożycie 6 tabletek dziennie, w dwóch porcjach po 3 tabletki, przed posiłkiem, popijając wodą. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Cena: 18 zł (180 tabletek)

Próbowałyście już wspomagać odchudzanie morwą białą?  A może stosujecie ją  w przypadku cukrzycy?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (136 głosów, średnia: 4,58 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  18 lutego 2015 08:38

  Zawsze się zastanawiam czy suplementy na prawdę działają.

  Odpowiedz
 2. martucha180  18 lutego 2015 09:21

  O białej morwie to nie słyszałam

  Odpowiedz
 3. bbo  18 lutego 2015 12:01

  A ja pamiętam z dzieciństwa jej smak. Słodki i lekko mdły 😉

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  13 marca 2017 02:55

  Ja stosowałam, bez rezultatu. Ciekawy artykuł i zawsze warto czytać i dowiadywać się , ale z tymi suplementami i lekami, to raczej ostrożnie. Są na wszystko,w tym natłoku, trzeba wybrać, to , co jest nam naprawdę konieczne, a najlepiej ich unikać i stosować zdrową dietę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany