MoonStruck – nowy projektant biżuterii w Cocktail’me. Fascynacja skrzydłem, ptakiem, piórami

Cocktail’me pojawiła się nowa marka Moonstruck. Duet projektantów Kim Sang i Eric Halley tworząc awangardową biżuterię nowatorsko interpretują tradycję i folklor – także w stylu boho. Moonstruck to synonim nowoczesnej kobiecości. A obecna kobiecość jest jak ptak, ale ptak drapieżny, dziki, wojowniczy i majestatycznie piękny. I taka też jest też ta kolekcja.

 

Bizuteria Cocktail'me - Moonstruck

W czasach, w których wszystko zostało już wymyślone, zapisane i pokazane, działania tego duetu zaskakują świeżością. Moonstruck – Kim Sang Hee Koreanka ? stylistka z wykształcenia projektantka biżuterii i Eric Halley. Eric projektował biżuterię do pokazów haute couture: dla KarIa Lagerfelda, Givenchy, Elalmain, Christian Lacroix, Elie Saab… Kim Sang tworzyła prototypy bransolet dla ekskluzywnej marki Piaget. Pracują ze sobą od 2009 roku tworząc niezwykły alians.  Ich awangardowa biżuteria, nowatorsko interpretuje tradycję i folklor. Zestawiają  elementy czerpane z ludowych podań w unikalną postać i tworzy biżuterię charakterną wręcz magiczną. Biżuteria Moonstruck to synonim nowoczesnej kobiecości.

Cocktail'me - Moonstruck

Nadchodzący sezon to zdecydowany mroczny styl glam punk, czy gotyk z animalistycznymi elementami. Ostro i z pazurem. Wszystkie ptasie pierwiastki obecne w kolekcji MoonStruck łączy wspólny mianownik:  doskonałość form  oraz  jednolita kolorystyka. Ptasia biżuteria to atrybut zdecydowanej, niezależnej wojowniczki. Bransolety, naszyjniki, te mniejszych i większych rozmiarów, układają się w skrzydła. Oplatają szyje i nadgarstki nadając im niepowtarzalny, dziki charakter. Kolie z metalowych piór czy mankiety z pióro-łusek odmienią zimowe stylizacje.

Cocktail'me - Moonstruck

Ptasia kolekcja Moonstruck jest pełnia sprzeczności, czyli dokładnie taka jak współczesne kobiety. Puch, pióra, ptaki, skrzydła w opozycji do metalicznych kolorów, ciężkich, choć bardzo misternych elementów, łusek i dużych rozmiarów. Najnowsza kolekcja inspirowana dzikim światem ptaków to prawdziwa bomba. Zaskakuje, zachwyca i uskrzydla. Biżuterię Moonstruck?a można potraktować jak talizman, egzotyczny totem lub po prostu jako niezmiernie piękny element stylizacji, ale trzeba ją mieć!

Cocktail'me - Moonstruck

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany