MOODO wiosna/lato 2015 – zdjęcia backstage

Na mapie pogodowej króluje jeszcze zima, ale już możemy obejrzeć najnowszą wiosenną kampanię MOODO.  Zdjęcia z kampanii stanowią ilustrację gorących  trendów portugalskim krajobrazie. Egzotyczne plenery i niepowtarzalna portugalska architektura wpisały się idealnie w klimat jej najnowszej kolekcji. Zdjęcia budzą w nas wspomnienie lata i gorących dni. Przedstawiamy Wam kolekcję MOODO wiosna/lato 2015 .

MOODO wiosna-lato 2015

Pastele, neony z najnowszej kolekcji MOODO doskonale współgrają z soczystymi kolorami portugalskiej scenografii.  Nie brakuje w niej pocztówkowych widoków i wyjątkowej atmosfery, zaowocowało to powstaniem kampanijnych visuali marki stanowiących idealne połączenie najnowszych trendów z portugalskim, niepowtarzalnym klimatem w tle.

MOODO to marka odzieżowa dedykowana młodym i nowoczesnym kobietom, ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę. Projektanci MOODO stworzyli kolekcje z myślą o otwartych i inteligentnych kobietach, ciekawych świata, dla których moda to nie tylko wiodące trendy ale również dobra jakość i wygoda użytkowania. Stworzone projekty mają na celu uatrakcyjniać, wyróżniać i łamać stereotypy codziennego stroju. MOODO to połączenie wiodących trendów z komfortem i przystępną ceną.

Nam bardzo podoba się najnowsza kolekcja MOODO wiosna-lato 2015. A co Wy myślicie o propozycjach marki na nadchodzący sezon? Też poczułyście letni klimat długich, leniwych dni?

Zapraszamy do obejrzenia galerii kampanii MOODO wiosna-lato 2015

Polecamy również: Nowa kolekcja KappAhl wiosna lato 2015

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...