Monnari z kolorem! – Lookbook lato 2012

Żyjąc szybko rzadko zwracamy uwagę na to, jak duży wpływ mają na nas kolory. Tymczasem terapeutyczne właściwości barw to rzecz udowodniona. I nie trzeba być specjalistą w tej dziedzinie by wiedzieć, że odcienie, które kojarzą się z kwiatami, smacznymi owocami lub czystym niebem wywołują pozytywne skojarzenia. Dodatkowo odejmują lat i są bardzo modne – nie mogło więc zabraknąć ich w letniej kolekcji.

Monnari - Lookbook lato 2012

Żółty to kolor słońca – jest w nim energia, radość i witalność. Idealnie sprawdzi się dla brunetek i blondynek, pod warunkiem, że ich skóra jest już delikatnie muśnięta opalenizną (naturalną lub jeszcze modniejszą – z butelki). Żółty świetnie komponuje się z wieloma barwami. W kolekcji Monnari zestawiany jest z głębokim kobaltem, piaskowym beżem i kością słoniową. To zdecydowany przebój sezonu!

Monnari lato 2012

Wspomniany już kobalt to jeden z najbardziej intensywnych odcieni niebieskiego, pojawiający się czasem na wieczornym niebie. Mimo tego, że pozornie wydaje się być trudny w noszeniu, idealnie pasuje do karnacji większości Polek. To odcień, który dodaje innym barwom wyrazu, podbija je i intensyfikuje. W kolekcji Monnari wykorzystano go w dodatkach – torbach, paskach a także elementach graficznie zdobionych bluzek i sukienek. Zestawiamy go z bielą, nasyconym oranżem czy neutralnym beżem.

Monnari lato 2012

Gdy pomyślimy o kolorze pomarańczowym w pierwszym skojarzeniu widzimy soczyste, połyskliwe owoce. Jedna z najcieplejszych barw w palecie ma wyjątkowe zdolności do poprawiania nastroju i podkreślania złotego odcienia lekko opalonej skóry. Najlepiej w niej blondynkom, ale i brunetki mogą pozwolić sobie na noszenie pomarańczowych elementów garderoby, o ile kolor ten zostanie przełamany innym tonem. W kolekcji pomarańczowy gra jedne z pierwszych skrzypiec i komponowany jest przede wszystkim z bielą oraz beżem.

Monnari lato 2012

Zapraszamy wszystkich do nieskrępowanej zabawy z kolorami właśnie teraz, gdy słońce pozwala im w pełni rozkwitać. Niech energia barw Monnari przebojem wedrze się w Waszą codzienność i uczyni ją piękniejszą!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (149 głosów, średnia: 3,92 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany