Mohito prezentuje trend Inspired by Royalty

Jesień niekoniecznie musi minąć pod znakiem szarości i brązów! W bieżącym sezonie Mohito wychodzi naprzeciw utartym schematom, proponując trend Inspired by Royalty oparty na nowoczesnym połączeniu czerni i bieli z akcentami kobaltu oraz złota. Inspiracje królewskimi dworami to wciąż mocny trend, przewijający się przez wybiegi wielu ważnych pokazów sezonu jesień-zima 2013. Misterne, pełne przepychu zdobienia i złote ornamenty jednoznacznie wskazują na to, że świat wielkiej mody na dobre pożegnał się z kryzysem. Póki co, korzystajmy zatem z tego jawnego przyzwolenia na modową rozpustę.

Mohito Inspired by Royalty

Sweterki z połyskującymi nitkami, inspirowane barokiem hafty oraz aplikacje z koralików – w nowym trendzie Mohito, błyszczące akcenty stanowią uzupełnienie do wykorzystanej palety kolorystycznej, odwołującej się głównie do nieśmiertelnego połączenia czerni i bieli.

W zestawieniu kolorów ważną rolę odgrywa także mocna nuta kobaltu, widoczna zarówno na samych ubraniach jak i w dodatkach – rękawiczkach, paskach i torebkach. Dzięki niej całość nabiera nowoczesnego klimatu i świeżości, a jesienne projekty marki prezentują się wyjątkowo energetycznie.

Skromność to piękna cecha, ale w tym sezonie na chwilę odstawiamy ją na drugi plan. Każda z nas ma czasem prawo poczuć się jak prawdziwa królowa!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (145 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  28 października 2013 19:34

  Pięknie, choć brak mi kolorów.

  Odpowiedz
 2. marcia7  9 marca 2015 17:59

  piękna klasyka

  Odpowiedz
 3. as_sa  10 maja 2015 12:57

  Nie widziałam wcześniej tego artykułu, a muszę przyznać, że kolekcja świetna

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  24 listopada 2016 04:07

  Podoba mi się.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany