Modny szal w dwóch eleganckich wariantach

modny szal - stylizacje z szalem

Modny szal – stylizacje z szalem

Szal chroni nie tylko naszą szyję przed zimnem i wiatrem, ale również stanowi jej ozdobę. Dlatego nadaje się nie tylko do jesienno-zimowych stylizacji, sprawdzi się również w outfitach przeznaczonych na specjalne okazje. To dodatek, dzięki któremu stworzymy także kreację w stylu boho – wystarczy, że zarzucimy go na szyję spuszczając swobodnie wzdłuż płaszcza i oplatając paskiem wokół talii. Modny szal można zatem nosić na wiele różnych sposobów, co sprawia, że nasza szafa nigdy nie będzie ziała nudą.

W pierwszej stylizacji zwiewny, misternie zdobiony szal stanowi delikatny, aczkolwiek dość widoczny akcent. Cieniowany kolor i mieniący się wzór w kropki czynią ów lekki skrawek materiału wielce efektownym. Srebrny nadruk nawiązuje do białych kropek na szyfonowej spódnicy. Czarna bluzka ze stójką stanowi tło dla chusty, zaś kopertowy jasnoróżowy sweterek idealnie z nią koresponduje. Dość spokojnej i eleganckiej całości nieco ekstrawagancji dodają oryginalne botki.

Pierwsza wyróżniona stylizacja autorstwa Bozena55. Gratulujemy!

 

Jedwabny szal, dzięki swojemu oryginalnemu wzorowi rozbija drugą, wyrazistą, ale dość klasyczną stylizację. Zarówno dla beżowego, dzianinowego płaszcza, jak i ciemnoczerwonego kombinezonu stanowi on barwną opozycję. Bez szalu z nadrukiem i długich kozaków zdobionych cyrkoniami ten outfit mógłby przejść niezauważony, jednak obecność dodatków należycie podkręca całość.

 

Druga stylizacja dnia została przygotowana przez kawiarka. Gratulujemy!

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

 

W tym tygodniu obowiązują hasztagi:

#dekoltkaro

#ostatniednizimy

#szal

#studniówka2020

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  15 stycznia 2020 21:16

    Dwie ładne stylizacje.

    Odpowiedz
  2. luna341  19 stycznia 2020 11:14

    Sal na głowie nie w moim stylu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany