Klasyka gatunku, czyli modny golf w dwóch stylizacjach idealnych na jesienne dni

Damski golf – wydaje się, że jego jedynym walorem jest praktyczność. Świetnie się nadaje na zimne i wietrzne dni, kiedy marzymy o tym, by zakryć szczelnie każdą najmniejszą część naszego ciała. Ale to oczywiście mit! Modny golf sprawdzi się zarówno w outfitach outdoorowych, kiedy jesienna szaruga najbardziej daje się we znaki, ale również w sytuacjach bardziej oficjalnych, kiedy potrzebujemy dodać naszej stylizacji odrobiny szyku. Można go założyć do obcisłych spodni czy ołówkowej spódnicy. Odnajdzie się w nim kobieta, która na co dzień docenia swobodę i wygodę, a także pani, które potrzebuje skomponować look do biura.

Pierwsza stylizacja to wysmakowane, minimalistyczne zestawienie. Zestawienie kolorów dość skąpe, jedynie kraciasty wzór płaszcza z Bonprix wprowadza nieco żywszy akcent kolorystyczny. Czarne, elastyczne spodnie wraz z luźnym, długim golfem tworzą casualowy outfit, któremu wspomniany wcześniej płaszcz oraz torebka z botkami na szpilce dodają skromnej elegancji.

Pierwszy zestaw skomponowała -lena-. Gratulujemy!

modny golf

W drugiej stylizacji golf stanowi wyrazisty akcent, zarówno ze względu na kolor, jak i fason. Ciemnoniebieska ołówkowa spódnica plus czerwony sweter z drapowanymi rękawami wysmuklają optycznie sylwetkę. Czarny płaszcz i czarne kozaki równoważą kontrastowe zestawienie bazy stroju, stanowiąc uzupełnienie dość eleganckiej stylizacji.

 

Autorką drugiej wyróżnionej stylizacji jest kawiarka. Gratulujemy!

golf

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...