Modny damski garnitur, dzięki któremu podkreślisz swoją kobiecość i zmysłowość

Garnitur to rzadkość w kobiecej garderobie. A szkoda! To wyśmienity strój nie tylko na oficjalne spotkania, które wymagają określonego dress codu. To także ubranie, które można przywdziać na wieczór, który wymaga eleganckiej oprawy. Powinien znaleźć uznania w oczach pań, dla których z sukienką czy spódnicą nie po drodze, a jednak chcą wyglądać nieco szykowniej. Zresztą komplet ów nie wymaga wyszukanej okazji. Decydując się na modny damski garnitur możemy stworzyć delikatną stylizację z pewną dozą zmysłowości.

Wystarczy spojrzeć na pierwszą stylizację naszych Trendów Dnia. Biel marynarki i spodni przywodzi na myśl niewinność. Kwiatowy nadruk na okryciu oraz pastelowy top tworzą bardzo dziewczęcy, subtelny wizerunek. Do tego zgrabne szpilki od samej Evy Minge i pełna klasy torebka Coccinelle zdecydowanie nie dają nam złudzeń, że mamy do czynienia z wysmakowaną kobietą, a nie dynamiczną chłopczycą ukrywającą się za męską garderobą.

Pierwsza stylizacja jest autorstwa justi912. Gratulujemy!

damski garnitur

 

 

Druga stylizacja jest równie subtelna, co zmysłowa. Z jednej strony różowy komplet kojarzy nam się z kobietą sukcesu z przedmieść, z drugiej odkrywa nam sensualny aspekt jej osobowości. Świadczy o tym top w zwierzęcy print oraz masywny, złoty naszyjnik. To stylizacja dla kobiety świadomej swej wartości, zręcznie podkreślającej swoje atuty. To strój, który sprawi, że będziesz błyszczeć nawet wtedy, kiedy przemierzasz alejki galerii handlowej.

 

Drugi wyróżniony zestaw skomponowała magart. Gratulujemy!

modny damski garnitur

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...