Modny damski garnitur, dzięki któremu podkreślisz swoją kobiecość i zmysłowość

Garnitur to rzadkość w kobiecej garderobie. A szkoda! To wyśmienity strój nie tylko na oficjalne spotkania, które wymagają określonego dress codu. To także ubranie, które można przywdziać na wieczór, który wymaga eleganckiej oprawy. Powinien znaleźć uznania w oczach pań, dla których z sukienką czy spódnicą nie po drodze, a jednak chcą wyglądać nieco szykowniej. Zresztą komplet ów nie wymaga wyszukanej okazji. Decydując się na modny damski garnitur możemy stworzyć delikatną stylizację z pewną dozą zmysłowości.

Wystarczy spojrzeć na pierwszą stylizację naszych Trendów Dnia. Biel marynarki i spodni przywodzi na myśl niewinność. Kwiatowy nadruk na okryciu oraz pastelowy top tworzą bardzo dziewczęcy, subtelny wizerunek. Do tego zgrabne szpilki od samej Evy Minge i pełna klasy torebka Coccinelle zdecydowanie nie dają nam złudzeń, że mamy do czynienia z wysmakowaną kobietą, a nie dynamiczną chłopczycą ukrywającą się za męską garderobą.

Pierwsza stylizacja jest autorstwa justi912. Gratulujemy!

damski garnitur

 

 

Druga stylizacja jest równie subtelna, co zmysłowa. Z jednej strony różowy komplet kojarzy nam się z kobietą sukcesu z przedmieść, z drugiej odkrywa nam sensualny aspekt jej osobowości. Świadczy o tym top w zwierzęcy print oraz masywny, złoty naszyjnik. To stylizacja dla kobiety świadomej swej wartości, zręcznie podkreślającej swoje atuty. To strój, który sprawi, że będziesz błyszczeć nawet wtedy, kiedy przemierzasz alejki galerii handlowej.

 

Drugi wyróżniony zestaw skomponowała magart. Gratulujemy!

modny damski garnitur

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

A oto hasztagi na ten tydzień:

#classicblue

#sylwester2019

#chelseaboots

#typurodyPaniJesień

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (69 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  29 grudnia 2019 14:02

    Dwie ładne stylizacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany