Modny beret w stylizacji prosto z paryskich ulic

Beret to jedno z najmodniejszych nakryć głowy na jesień i zimę. Jest pożądanym dodatkiem fashionistek już od kilku ładnych sezonów, dlatego taki wybór zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Zbudujemy wraz z nim stylizacje oddające przede wszystkim francuski szyk, bowiem to bez wątpienia Paryż jest ojczyzną beretów. Wełniane, moherowe, a może aksamitne? Modeli i propozycja jest cała masa i z pewnością każda kobieta wybierze dla siebie najbardziej odpowiedni. 

Piękną Paryżankę dostrzegamy bez wątpienia w dzisiejszej stylizacji. Look na beret i pierwsze zaskoczenie. Nie jest to klasyczna wersja, ale jak najbardziej widziana już wcześniej na wybiegach. To nakrycie głowy z dodatkami malutkich perełek. Na czerwonym soczystym kolorze prezentują się niezwykle elegancko i nietrudno przeoczyć tego ważnego dodatku. A co jest równie paryskie jak beret? Oczywiście płaszcz prochowiec. Tutaj również go nie zabrakło i to w najbardziej klasycznym kroju i kolorze. Pod spodem jest równie parysko, równie dziewczęco i równie romantycznie. A to za sprawą żakardowej sukienki z pięknie rozkloszowanymi rękawami. Na nogi natomiast czarne klasyczne botki na obcasie, a na ramię duża skórzana czarna torba z doczepionym uroczym czerwonym pomponem. Ta ozdoba idealnie nawiązuje do czerwonego beretu.

Dzisiejsze Trendy Dnia wygrała nungal. Serdecznie gratulujemy!

#zoomnaczapkę

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień:

#zoomnaczapkę

#Halloween

#neoromantyzm

#jesiennysweter

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (66 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  25 października 2018 17:58

    Podoba mi się ta stylizacja.

    Odpowiedz
  2. martucha180  27 października 2018 18:47

    Beret mi się w ogóle nie podoba.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany