Modnie i ciepło zimą – nowa kolekcja LOFT37

Meteorolodzy prognozują, że zima w tym roku będzie długa, śnieżna i mroźna. A ponieważ nie możemy wzorem niektórych zwierząt zapaść w zimowy sen, zawczasu musimy się do niej dobrze przygotować. Zimą na pewno daleko zajdziemy w butach z najnowszej kolekcji LOFT37. Dobry zimowy but ma chronić nogi przed zimnem. But doskonały musi mieć także wygląd. Przyciągać wzrok i wyróżniać się spośród masowej produkcji popularnych sieciówek. Nowe modele z kolekcji  LOFT37 spełniają te oczekiwania, a nawet je wyprzedzają!

LOFT37 LOFT STORY (7)

W jesienno-zimowej kolekcji LOFT37 znaleźć można buty na złotą polską jesień, jak i na trzaskające mrozy. Do wyboru mamy kilkadziesiąt modeli botków, sztybletów i kozaków, które można zamówić  w skórze o dowolnym kolorze i fakturze. Co istotne jesienne modele butów można zamówić z ociepleniem, by przystosować je do zimowych temperatur.

LOFT37 LOFT STORY (6)

LOFT37 LOFT STORY (5)

Wszystkie buty z nowej kolekcji LOFT37 znaleźć można w butikach LOFT37, a także w sklepie on-line – www.loft37.pl, któryzostał wyróżniony w konkursie Fashion Website Awards 2012 jako jeden z najlepszych wirtualnych sklepów branży modowej.

LOFT37 to marka inna niż wszystkie, oferuje bowiem unikatowy udział w procesie tworzenia swoich produktów. Każdy klient LOFT37 ma wpływ na wygląd swojego buta: kształt, kolor i wybór dodatków. Ty decydujesz!

LOFT37 LOFT STORY (1)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (193 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  7 października 2013 20:13

  Biel + jeans to zestaw na każda porę roku.

  Odpowiedz
 2. sylwiawes  16 sierpnia 2016 15:06

  Świetna kolekcja 🙂

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  10 grudnia 2016 08:54

  Ślicznie się prezentują, i bardzo podoba mi się, jak młodzież się tak ubiera. Przypomina mi się wtedy moja młodość. Jako pierwsza w szkole w latach 70 tych,kupiłam sobie trapery, takie raczej wojskowe, z cholewką. Wtedy jeszcze dziewczyny takich nie nosiły. Ale ja byłam wywrotowiec. Do nich miałam czarny sztruksowy długi płaszcz.i wranglery z peweksu.Ojciec szalał, jak przyjechałam do domu ze szkoły tak ubrana.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany