Modne sukienki na studniówkę – propozycje stylizacji

Styczeń i luty 2017 to nerwowy czas dla większości maturzystek, tematem dominującym w tych dniach stają się głównie modne sukienki na studniówkę .  Z jednej strony czuć już oddech zbliżającego się egzaminu dojrzałości, a z drugiej pojawia się problem  znalezienia idealnej sukienki na studniówkę. Tego pamiętnego wieczoru, każda z dziewczyn chce wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Dziś prezentujemy kilka pomysłów na ten wyjątkowy bal.      

Modne sukienki na studniówkę 2017      

Modne sukienki na studniówkę 2017 – mała czarna

Mała czarna – zawsze modna, stylowa i niezwykle praktyczna to zdecydowanie królowa studniówek. Jak powiedział Karl Lagerfeld: ,,W małej czarnej nie sposób wyglądać zbyt skromnie, ani zbyt elegancko.”       

Modne sukienki na studniówkę 2017 - mała czarna

Modne sukienki na studniówkę 2017 – czerwona klasyka

Czerwień, czyli najseksowniejszy kolor świata. Symbol miłości, władzy i pożądania. Często wybierany przez odważne dziewczyny, które doskonale znają swoją wartość i lubią zwracać na siebie uwagę. Czerwień lubi towarzystwo złota, beżu i czerni. Prawdziwej klasy nada jej połączenie z minimalistyczną biżuterią. Koronki praktycznie nie wychodzą z mody. W zależności od stylizacji możemy wyglądać w nich bardzo dziewczęco i niewinnie lub kobieco i bardzo seksownie. Unikaj koronkowego total look, jeden element z koronki w zupełności wystarczy.

Modne sukienki na studniówkę 2017

Modne sukienki na studniówkę 2017 – może biała koszula i czarna spódnica? 

Biała koszula i czarna spódnica – strój idealnej uczennicy czy złagodzona wersja szkolnego mundurka? Niekoniecznie! Licealistki często  stawiają na właśnie taką, minimalistyczną klasykę. Pamiętajmy jednak, że pozornie zachowawcza stylizacja wcale nie musi być nudna! Całość przełam  charakterystyczną biżuterią, oryginalnymi butami i wyrazistym makijażem lub fryzurą. Nie bój się poszaleć z dodatkami!

Modne sukienki na studniówkę 2017

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (185 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...