Modne stylizacje – Sportowa jesień w 5. odsłonach

Jesień to bardzo dobry czas na powrót do sportu. Jest już nieco chłodniej więc nie mamy wymówki że upały i sezon urlopowy stanęły nam na drodze do pięknej sylwetki. Dobrze dobrany strój sportowy i modne stylizacje zmotywuje nas do częstszych treningów! Zobaczcie co przygotowały na ten sezon firmy odzieżowe.

Marki prześcigają się w projektowaniu odzieży sportowej i casualowej, stawiając  na  oddychające materiały, kolorowe wzory i niebanalne fasony. To w jakiej kolorystyce czujesz się najlepiej, sprawdzi się również przy wyborze zestawu do ćwiczeń. Na wiele kobiet dobrze wpływają żywe barwy jak energetyczne neony, intensywne róże czy błękit. Minimalistki natomiast dobrze będą czuły się w zestawach biało – czarnych.

Oczywiście odzież typowo sportową możemy swobodnie łączyć z elemantami bardziej casualowymi jak bluzy naszych ulubionych marek czy projektantów.  Najważniejsze abyś dobrze czuła się zarówno w ubraniu, jak i własnej skórze!

#1. Modne stylizacje – Sportowa jesień

modne-stylizacje-sportowa-jesien-1

Legginsy MadMosquito www.madmosquitostore.com , czarna bluza AnimalsWave www.animalswave.com , bluza rozpinana Taff On www.taff.one , biustonosz spotrowy Hollister www.hollister.com , buty Adidas www.adidas.com .

#2. Modne stylizacje – Sportowa jesień

modne-stylizacje-sportowa-jesien-2

Koszulka biała Piekuo www.piekuo.com, koszulka czarna AnimalsWave www.animalswave.com, Legginsy MadMosquito www.madmosquitostore.com, buty i biustonosz sportowy Nike www.nike.com, plecak Moschino www.moschino.com .

#3. Modne stylizacje – Sportowa jesień

modne-stylizacje-sportowa-jesien-3

Legginsy MadMosquito www.madmosquitostore.com, buty Nike www.nike.com, bluzka Piekuo www.piekuo.com, bluza Taff One www.taff.one , plecak Marc Jacobs www.marcjacobs.com

#4. Modne stylizacje – Sportowa jesień

modne-stylizacje-sportowa-jesien-4

Bluza Piekuo www.piekuo.com ,  Kurtka AnimalsWave www.animalswave.com, Legginsy Mad Mosquito www.madmosquitostore.com, biustonosz sportowy Nike www.nike.com, buty Puma www.puma.com

#5. Modne stylizacje – Sportowa jesień

modne-stylizacje-sportowa-jesien-5

Legginsy Taff One www.taff.one , bluza AnimalsWave www.animalswave.com , buty i biustonosz sportowy Nike www.nike.com , plecak ZONEWETWO www.zonewetwo.com .

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...