Modne płaszcze na łagodną zimę w 3 trendach

Mamy końcówkę grudnia, a zimy jak  nie było, tak nie ma. To dobry czas nad tym, by zastanowić, się, czy nie lepszym rozwiązaniem od puchowej kurtki i przegrzewania się nie będzie płaszcz na łagodną zimę. Przedstawiamy mały przegląd w który znajdziecie takie własnie modne płaszcze w 3 najgorętszych trendach sezonu! Zapraszamy!

 

fot. east news

Tegoroczna pogodna jest dla nas wyjątkowo łaskawa. Temperatury nie spadają poniżej zera, a to sprawia, że nasze okrycia nie muszą być tak ciepłe jak podczas mroźnej zimy. Na taką porę idealne będą płaszcze, które sprawdzą się też i na wiosnę . W sklepach odnajdziemy rozmaite fasony płaszczy w różnych kolorach . Mogą być przewiązywane w pasie jak szlafrok, Obszerne oversize lub klasyczne: dwurzędowe. Ciepłe płaszcze to jedna z ulubionych opcji fashionistek, połączone z kolorową czapką czy szalem tworzą oryginalną i stylową mieszankę. Można je nosić do botków na obcasie i sportowych sneakersów.

 

Modne płaszcze na łagodną zimę – Płaszcze dwurzędowe –  styl marynarski

dwurzedowe

Styl marynarski modny jest zawsze.  Decydując się na dwurzędówkę nie musisz się więc obawiać, ze w przyszłym sezonie, a nawet za kilka lat Twój płaszcz odejdzie do modowego lamusa. Dwurzędówki są niezwykle eleganckie, inspirowane modą męską, lub mocno taliowane będą służyć Ci latami!

 

Modne płaszcze na łagodną zimę – Płaszcze oversize

 

 

oversize

 

Płaszcze oversize stały się wyjątkowo popularne. Zmieścimy pod nimi ciepłe swetry i warstwowe stylizacje. Świetnie sprawdzają się szczególnie u wysokich i szczupłych pań.

Modne płaszcze na łagodną zimę – Płaszcze szlafrokowe

 

szlafrokowe

 

Płaszcze szlafrokowe są jednym z głównych hitów obecnego sezonu i przewidujemy ich powrót nie tylko w przyszłym roku.  Te posiadające klasyczne klapy z pewnością modne będą długie lata, a szlafrokowe paski zawsze będzie można wymienić na skórzane.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (199 głosów, średnia: 4,08 z 5)
zapisuję głos...