Nieoszlifowany diament. Modne pierścionki 2017 – na zaręczyny i nie tylko!

Elitarny świat pasjonatów biżuterii od wieków zachwyca się szlachetnymi kamieniami o misternych szlifach, wykonywanych przez największych złotniczych artystów. Sekret szlifu rozbijającego cząsteczki światła na miniaturowe barwne tęcze wyniósł na szczyt markę Swarovski, pomimo, iż oferowane przez nią kryształki nie są cudownymi wytworami natury powstającymi przez tysiące lat. Teraz nastał jednak czas zachwytu nad naturą i jej niezgłębionymi tajemnicami, dzięki czemu na pierwszym planie znalazły się tzw. raw rings, czyli pierścionki z nieoszlifowanymi drogimi kamieniami, rodem z mitycznego świata elfów, wiedźminek i czarodziejek. Zobaczcie diamenty, turmaliny, rubiny, topazy, opale i akwamaryny w zupełnie nowej odsłonie! Oto modne pierścionki na rok 2017!

Klara Kulikova Unsplash.com

Nieoszlifowany diament. Modne pierścionki na zaręczyny i nie tylko!

Polecamy także: Pasek – najmodniejszy dodatek na jesień 2017!

 

Raw rings przypominają kamienie pokryte szronem lub oglądane przez przydymione szkło. To bardzo ciekawa propozycja dla tych z Was, które mają możliwość samodzielnego wyboru pierścionka zaręczynowego i pragną, by miał on wyjątkowy kształt. Nieoszlifowane kamienie z pewnością przypadną także do gustu Waszym przyjaciółkom o romantycznym usposobieniu lub rozkochanym w literaturze fantasy i sprawdzą się jako prezent dla mam, np. na okrągłe urodziny. Tak czy inaczej ten trend to znak pozytywnych zmian zachodzących w środowisku biżuteryjnym – świadczy on bowiem o odchodzeniu od tego co sztuczne i nierealnie perfekcyjne w stronę tego, co naturalne, niepowtarzalne i niezupełnie wolne od wad, które w nowym kontekście mogą stać się zaletami!

 

Zapraszamy do galerii z modnymi pierścionkami o nieoszlifowanych kamieniach:

 

 

Jak podobają się Wam powyższe propozycje? Czy Wy także jesteście zdania, że to te nieoszlifowane diamenty są najpiękniejsze? Czy chciałybyście dostać pierścionek zaręczynowy z takim kamieniem? Czekamy na Wasze komentarze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (260 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...