Modne paski 2019: klamry XXL, ozdobne łańcuszki i minimalistyczna elegancja

W tym sezonie nie zapominaj o paskach. Projektanci w najnowszych kolekcjach poświęcili im bowiem całkiem sporo uwagi. Jakie modele są najbardziej pożądane? Podpowiadamy!

Modne paski 2019? W tym sezonie, podobnie jak w kwestii garderoby mamy tutaj całkiem sporą różnorodność. Oglądając pokazy na wiosnę i lato 2019 oraz jesień zimę 2019/2020 mamy jednak pewność, że projektanci nie zapomnieli o nieśmiertelnych paskach. Od dawna nie podtrzymują one wyłącznie spodni, ani też nie tylko podkreślają talię. Teraz są integralną częścią stylizacji, a niekiedy nawet jej najwyrazistszym elementem. Jeśli chcesz mieć modny pasek na każdą okazję, najlepiej zaopatrz się w kilka modeli. Pożądane są bowiem zarówno akcesoria minimalistyczne, jak i połyskujące, wersje XXL, a nawet użytkowe, bo będące przy okazji nerką na portfel i telefon.

Modne paski 2019: klamry XXL, ozdobne łańcuszki i minimalistyczna elegancja

Z pewnością zdarzyło ci się, że pasek uratował twoją stylizację. Nic dziwnego, dobrze dobrany daje imponujący efekt. Nietrudno się z tym nie zgodzić oglądając najnowsze kolekcje. Projektanci lansują w nich wiele rodzajów tych akcesoriów, tak aby dobierać paski właściwie na każdą okazję. I tak Chanel zachęca przede wszystkim do noszenia ozdobnych srebrnych łańcuszków. W propozycjach Caroliny Herrery nie brakuje natomiast kolorowych ozdobnych sznurków, ale także cienkich eleganckich pasków. Przypomina o nich też m.in. Versace, ale na nich nie poprzestaje – polecając dodatkowo wersje XXL. Gigantyczne klamry z dodatkowym napisem są natomiast nowością u Alexandra Wanga. Fendi idzie o krok dalej i zachęca, aby paski nie tylko ozdabiały, podkreślały talię i podtrzymywały spodnie. Zyskują też dodatkową funkcję, a mianowicie użytkową, bo doczepiane są do nich nerki lub małe torebki, podobnie z resztą jak u Jacquemusa.

 

Oto najmodniejsze paski z wybiegów:

 

Klamry z napisami

Alexander Wang

https://www.instagram.com/p/BuzIkNZFcAT/

Łańcuszki

Chanel

Czarny klasyk z dodatkami

Alexander Wang

https://www.instagram.com/p/BuCJHlqlgi6/

Bogata klamra

Versace

https://www.instagram.com/p/BtbaOW7n_SD/

Cienkie paseczki

Versace

https://www.instagram.com/p/Bs7Zx64gBBe/

Szeroki pas

Versace

https://www.instagram.com/p/BssiwD7Ai_I/

Pasek-nerka

Fendi

https://www.instagram.com/p/BurN0MwFWhU/

Sznurki

Carolina Herrera

https://www.instagram.com/p/BrKuGS7hAFv/

Przepasana apaszką

Burberry

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Wusia  13 marca 2019 06:34

  Do wyboru, do koloru.Bardzo duży wybór i każda z nas znajdzie w tym sezonie coś dla siebie, a przede wszystkim do swojej sylwetki i stroju.

  Odpowiedz
 2. Panna Allure  14 marca 2019 21:04

  Mam wrażenie że świat mody na chwilę zapomniał o tym, jak wiele dobrego dla stylizacji może uczynić dobrze dobrany pasek. Świetnie, że sytuacja się odwraca! 🙂

  Odpowiedz
 3. Jaworka  15 marca 2019 18:13

  Niektóre bardzo ładne paski ale mi najbardziej spodobały się torebki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany