Modne fryzury na studniówkę! Inspiracje z sieci

Rozpoczęłaś już wielkie przygotowania do studniówki? Masz pomysł na olśniewającą kreację na studniówkę, szpilki i dodatki, ale wciąż brak Ci wizji na takie uczesanie, które wpisze się w najnowsze trendy i jednocześnie przyciągnie tysiące spojrzeń? Sprawdź modne fryzury damskie wieczorowe na studniówkę, które udało nam się odnaleźć w sieci i znajdź inspirację!

modne fryzury

fot. freepik

Modne fryzury na studniówkę!

Zdaniem światowych stylistów fryzur w tym roku na szkolnych salach balowych królować będą fryzury z dobieranymi warkoczami w różnych kombinacjach. Niezależnie od wybranego upięcia, istotne będzie, by włosy z warkoczem prezentowały się „luźno”, tak jakby znajdowały się w pewnym artystycznym nieładzie, co doda fryzurze naturalności, tworząc dziewczęcy look z nutą romantyzmu.

Kolejnym gorącym trendem są bardzo misterne sploty, łączące w sobie elegancję i nowoczesność, a podziwiających fryzurę znajomych doprowadzające do zawrotów głowy! W modzie będą też wyjątkowo „końskie ogony” w różnych interpretacjach –  najlepiej w stylu retro, ułożone z loków lub fal.

Furrorę  zrobią także klasyczne rozpuszczone fale uzupełnione luźnym warkoczem o dowolnej grubości, a także połączenie loków z prostą grzywką, przywodzące na myśl subtelne ślubne stylizacje.

Jeśli chcesz wprowadzić nieco ekstrawagancji w swój studniówkowy look – zdecyduj się na warkocze DNA. Ta fryzura przyciągnie uwagę wszystkich na sali, wymaga jednak posiadania długich i gęstych włosów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć fryzur przedstawiających najgorętsze studniówkowe trendy w różnych interpretacjach!

 

1. Dobierane warkocze w różnych kombinacjach

warkocz dobierany

fot. darkfreya, freepik

2. Misterne sploty

korona z warkoczy

fot. EyeEm, freepik

3. Fale z prostym warkoczem

warkocz i fale z włosów

fot. pixel-shot, freepik

Koński ogon w różnych odsłonach o raz Loki i prosta grzywka, to kolejne propozycje

Wygląda na to, że w tym sezonie bardziej niż błyszczące ozdoby czy spraye do włosów, preferowane będzie naturalne piękno i zdrowy blask – najlepiej długich – wijących się w lokach lub falach kosmyków. A czy Wam przypadły do gustu fryzury na głowach dziewczyn ze zdjęć? Jesteśmy bardzo ciekawi, na jakie fryzury się zdecydujecie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (222 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...