Przewodnik zakupowy: Modne botki jesień zima 2016 – 2017

Ilość botków na sezon jesienno-zimowy jest ogromna. Możemy przebierać w markach i mnogości wzorów i kolorów. Ułatwia nam to moda, bowiem modne botki jesień zima 2016 – 2017 mogą wyglądać różnie. Nie ma jednego wiodącego stylu na buty  jesień 2016. Jak ogarnąć ten temat, jeśli chcemy kupić nową parę butów zgodną z najnowszymi trendami? Poniżej znajdziecie kilka wskazówek a także galerię  z wybranymi botkami, ilustrującymi główne tendencje.

fot. freepik

 

Modne botki jesień zima 2016 – 2017: zoom na najważniejsze trendy

Modne fasony

Obuwie w stylu lat 70- tych wiedzie prym, jeśli chodzi o fason. Czyli na topie mamy zaokrąglone noski, szerokie i grube obcasy, z akcentem na obcas-klocek a także platformy.

Przeciwieństwem trendu na styl lat 70-tych są modele z zaostrzonymi noskami. To także silny trend i zdecydowanie ładniej prezentujący się na nodze.

Poza głównym tematem, jakim są tutaj botki – nadmieniamy, że najmodniejszą wysokością są kozaki do połowy uda a nawet wyżej.

Modne materiały

Skóra to oczywiście klasyk. Nowością w tym roku są buty wykonane z aksamitu i weluru.

Modne wzory i printy

Na topie są w tym sezonie są zwierzęce motywy (kolorowa zebra na pokazie Kenzo), różnokolorowe printy a także metalik. Generalnie modne buty to buty „na bogato” z dodatkiem różnorodnych wiązań, futerek, pomponów czy ozdobnych zapięć. Jesienne buty powinny się rzucać w oczy.

Zapraszamy do galerii z botkami, które wpisują się w wyżej opisane trendy. Bardzo trudno było się nam ograniczyć, dlatego nie znajdziecie tu klasycznych propozycji, ale te modele, które w tym sezonie najbardziej rzucają się w oczy. Które najchętniej włożyłybyście tej jesieni?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...