Sylwester i karnawał 2024 - sukienki sylwestrowe, wieczorowe , koronkowe

Sylwester i karnawał 2024: sukienki sylwestrowe modne także w karnawale a także po tym okresie zabaw. Dobrze dobrana sukienka wieczorowa może być na topie nawet kilka sezonów. Prezentujemy przekrój sukienek – od tradycyjnych wieczorowych i  koronkowych sukienek – po krótkie, przylegające do ciała. Którą wybierzesz?

Modne sukienki sylwestrowe i karnawałowe 2024

Gorącym trendem sylwestrowym w tym sezonie jest połysk przyjmujący zróżnicowane formy – od długich sukienek z metalizowanym nitkami czy nachodzącymi na siebie szerokimi lśniącymi blaszkami, aż po asymetryczne mini odsłaniające jedno ramię. Nie znaczy to jednak, że musisz ograniczać się wyłącznie do cekinów oraz kreacji w odcieniach srebra czy złota! Wiele kolekcji oferuje delikatne połyskliwe aplikacje, na przykład w kształcie barokowych wzorów, gwiazdek bądź kwiatów, umieszczone na transparentnych fakturach lub bardzo modnym w tym roku aksamitnym materiale.

W modzie pozostają ponadto kuszące koronki łączone z bardzo kobiecymi prześwitami, oryginalne wycięcia – np. na biodrach czy klatce piersiowej oraz geometryczne kształty, budowane na sukience za pomocą (kontrastujących z odcieniem i fakturą materiału) pasów, które doskonale podkreślą zgrabną, szczupłą sylwetkę. Najbardziej pożądane kolory to oczywiście kunsztowne, typowo sylwestrowe, srebro i złoto, a także granat, soczysta i burgundowa czerwień, kobalt oraz zgaszony róż. Na topie pozostaje również klasyczna mała czarna, stanowiąca bezpieczny wybór, a jednocześnie uzupełniona o fantazyjne rozwiązania, takie jak delikatne czarne aplikacje na transparentnych kołnierzach i rękawach czy zmysłowe wiązania z ciemnych wstążek i sznureczków.

Nie zapominamy tutaj także o modnych fryzura i wieczorowych makijażach. Z nami będziesz prawdziwą Królową Balu.