Modne buty zima 2020 - czółenka, botki na zimę, kozaki

Trendy modne buty zima 2020

Jak mawiała Coco Chanel: „Kobieta w dobrych butach nigdy nie jest brzydka”. Modne buty to manifest naszej osobowości i stylu, dlatego miłość kobiet do butów nie jest niczym zaskakującym. Aby dowiedzieć się jakie są modne buty na zimę 2020 wystarczy regularnie odwiedzać naszą stronę. Dzięki temu będziesz miała pewność, że podążasz za największymi trendami, bowiem inspiracją dla nas są modowe wybiegi, najpopularniejsze marki oraz dopiero co odkryci utalentowani projektanci.

Patrząc na propozycje domów mody w tym sezonie, nawet najbardziej wytrawne miłośniczki obuwia nie będą zawiedzione. Zacznijmy od kozaków. W propozycjach pojawiają się nie tylko klasyki, ale też wersje nieco przerysowane i żartobliwe, które zatańczą sznurkami koralików, błysną srebrzystymi broszkami i zaskoczą kolorowymi fakturami. Oryginalne i twórcze wizje nie ominęły również botków. Trendy  zima 2019 obejmują tu m.in. sportową nutkę, która pojawia się nieoczekiwanie, za sprawą jednego detalu, takiego jak lampasy. Oprócz tego popularne będą kolorowe loga, biel i wężowe motywy. Bez względu na konkretny rodzaj obuwia, niezwykle ważny w tym sezonie jest… obcas.

I tak właśnie projektanci nierzadko czynią z niego głównego bohatera stylizacji. Nadszedł czas na nawiązania do greckich kolumn, postumentów i futurystycznych instalacji. Poza tym na wybiegach pojawiły się też propozycje zdobione piórami czy wersje w kratę.

Nieco mniej „udziwnione”, choć również podążające za trendami buty znajdziesz w popularnych sklepach: zarówno stacjonarnych, jak i internetowych i z ich ofertami również zapoznasz się odwiedzając naszą stronę. Przykładowo CCC buty damskie znajdziesz w osobnym dziale – najedź na link, by zobaczyć najciekawsze modele tej marki.
W propozycjach CCC na zimę 2020 nie zabrakło obuwia zarówno na cieplejsze, jak i chłodniejsze dni. Taka pogoda to  doskonały czas dla botków i kozaków.

Na pewno wybierzesz coś dla siebie i to nie tylko z marki CCC, bowiem na naszej stronie znajdziesz przygotowane przez nas zakupowe przeglądy różnych fasonów butów z cenami. Zamieszczamy kwintesencję trendów z opisami i wieloma zdjęciami butów z różnych półek cenowych. Warto się z nimi zapoznać, zanim zdecydujesz się na zakup.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek, a także komentowania. Każdy komentarz jest bowiem premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą na niego – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Zaglądaj do nas często!