Moda w stylu Pin up – stroje kąpielowe Gossard

Moda w stylu Pin up nieustannie powraca do łask. Styl retro jest wiecznie na czasie, natomiast o zamiłowaniu do kreacji w styl Pin up decyduje w dużej mierze ich niebywale kobiecy charakter. Sukienki odkrywające ramiona, przylegające w biuście i opinające talię, rozkloszowane spódnice, groszki, kwiatki i wyraziste kolory, to tylko niektóre przykłady wiecznie modnych pin up’owych hitów. Nie mniej popularny jest styl marynarski, w którym pasiasty wzór często łączono z kokardkami, co nadaje  dziewczęcego looku.

stroje kąpielowe Gossard

Dziś styl pin up wiąże się z modą na wysokie obcasy, ozdobne rękawiczki, nakrycia głowy, oraz torebki channelki. Współczesne pin-up girls, wzorują się przede wszystkim na modzie lat powojennych. Stąd nie mniej popularne okazują się być ołówkowe spódnice, kobiece sukienki, podkreślająca kobiece walory dopasowana góra, krótkie spodenki z wysokim stanem czy koszule związane pod biustem, które należą do obowiązkowych elementów garderoby dziewczyn wiernych stylowi pin-up.

Moda Pin up wyraźnie zaznacza też swoja obecność w kolekcji kostiumów kąpielowych Gossarda. Florystyczne fantazje, które przechodzą w ostre, kontrastujące kolorystycznie zestawienia, krwiste czerwienie i głębokie granaty – takie kolory odsłaniają niekonwencjonalny urok zbliżających się wakacji.

Doskonale unoszące nawet duże biusty w rozmiarze G biustonosze Ego Boost i Superboost Lace pojawiają się w kostiumach kąpielowych marki Gossard, przyciągając wzrok i kusząc zniewalającym dekoltem. Rozwiązania konstrukcyjne staników oparte są ma modelach typu plunge oraz klasycznych push-up’ach.

Propozycja marki obfituje również w różnego rodzaju kroje fig, od bardziej zabudowanych do skąpo wyciętych, oraz kostiumy jednoczęściowe. Fasony retro, bardziej zabudowane są idealne da  pań o okrąglejszych kształtach. Kostiumy z wysokim stanem spłaszczają brzuch, a modele z zabudowaną górą ukrywają krępujące fałdki.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  10 lipca 2013 08:50

    Moja mam sobie taki zabudowany sprawiła.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany