Moda uliczna z Paris Fashion Week. Zobaczcie, jak ubrały się fashionistki z całego świata!

Święto Mody trwa! Po inspirujących pokazach projektów na wiosnę i lato 2020 w Londynie, Nowym Jorku i Mediolanie, fashioniści przenieśli się do Paryża – ostatniego z najbardziej obleganych punktów na modowej mapie. To doskonała okazja, by podpatrzeć najbardziej kolorowe ptaki w ich naturalnym środowisku. Spieszymy więc z naszym prywatnym katalogiem paryskiej mody ulicznej, w którym znajdziecie stylizacje warte zapamiętania!

Moda uliczna z Paris Fashion Week co roku pozostaje na dłużej na ustach i w obiektywach całej branży fashion. Chętnie inspirują się nią instagramerki, celebrytki, a nawet gwiazdy muzyki czy filmu. Warto zatem obejrzeć zdjęcia z najbardziej zapadającymi w pamięć outfitami i wyprzedzić modowy peleton, już teraz komponując podobne zestawy z tego, co mamy już w swoich szafach. Zapraszamy na przegląd wyselekcjonowanych przez nas looków!

moda uliczna z paris fashion week

Fot. East News, Mandatory Credit: Photo by REX (10435112fu) Street Style Street Style, Spring Summer 2020, Paris Fashion Week, France – 01 Oct 2019

Moda uliczna z Paris Fashion Week. Zobaczcie, jak ubrały się fashionistki z całego świata!

Tegoroczna moda uliczna z Paris Fashion Week odzwierciedla zarazem oryginalny styl jej kreatorek, bieżące trendy oraz chęć złożenia hołdu modnym Paryżankom. Znajdziecie tu kwiatowe printy, efektowną pierzastą spódnicę, tiulowe maxi dress przed kostkę, masywne łańcuchy, wielkie kokardy, plisy i wielobarwne printy. Nie zabraknie pasów, ekscentrycznych ciemnych okularów, zwierzęcych deseni, żółci, toffi, pikowanych torebek, wachlarzy i metalicznych faktur. Jednocześnie na wielu zdjęciach pojawią się typowo paryskie elementy, takie jak berety, sukienki typu glamour, wzór w groszki bądź plumeti, cullotes i intensywne czerwienie.

Z zapowiadanych tendencji nie wychwyciliśmy tym razem neonów ani toreb XXL. Te ostatnie mogły jednak okazać się zbyt toporne i mało praktyczne jak na tak szykowną okazję. Do największych zaskoczeń należą natomiast wielobarwne botki w szpic, krótkie spodenki do koszul i marynarek oraz silny trend na noszenie torebek w ręku. Niezależnie od wyborów poszczególnych It Girls, trzeba przyznać, że paryskie ulice są doskonałym tłem dla ekscentrycznych stylizacji. To jedno z niewielu miast na świecie, w których wydają się one w stu procentach na swoim miejscu. Zresztą, przekonajcie się same!

 

Zobaczcie najciekawsze stylizacje z Paryskiego Tygodnia Mody:

 

 

 

 

Co sądzicie o stylu ulicy z Paryskiego Tygodnia Mody? Czy chciałybyście ubrać któryś z przedstawionych tu outfitów? Nie zapomnijcie zostawić nam swojego komentarza! Jesteśmy ich bardzo ciekawe!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (128 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...