Moda uliczna Paris Fashion Week 2019 – najciekawsze streetowe stylizacje!

Lubisz uliczną modę? Szukasz inspiracji na nadchodzące ciepłe miesiące? Zobacz, jakie stylizacje stworzyli goście tegorocznego Paryskiego Tygodnia Mody, których fotoreporterzy raz po raz wyłapują na ulicach miasta miłości! Wybraliśmy dla Ciebie same najciekawsze outfity!

25 lutego rozpoczęło się doroczne święto mody pod Wieżą Eiffla – Paris Fasion Week. Dziś właśnie dobiega końca. W ciągu tych dni mieszkańcy Paryża mogli zobaczyć na ulicach setki fashionistek, ubranych w najróżniejsze stroje – od kosztownych kreacji haute couture po kreatywne outfity skomponowane w second handach. Jedne z nich prezentowały się niezwykle gustownie, dając wyraz randze odwiedzanego wydarzenia. Inne przypominały postaci z filmów i komiksów. Nadszedł czas na podsumowanie modowych wizji gości pokazów. Oto moda uliczna Paris Fashion Week 2019 w pigułce! 

Moda uliczna Paris Fashion Week 2019 – najciekawsze streetowe stylizacje!

Moda uliczna Paris Fashion Week 2019 to prawdziwy kalejdoskop stylów, faktur i kolorów. Na ich podstawie trudno zaobserwować i wyróżnić szczegółowo bieżące tendencje. To raczej pokaz modowej twórczości i indywidualizmu, który niemal staje w szranki z widowiskami przygotowanymi przez najważniejszych projektantów. Ekstrawaganckie i kolorowe kompozycje gości festiwalu mody mogą jednak okazać się niebywale inspirujące, dlatego warto śledzić te najciekawsze z nich. Kto wie, może tej wiosny zdecydujemy się odtworzyć niektóre z nich w mniej radykalnej wersji?

Przeglądając instagramowe relacje z ulic Paryża zauważyliśmy przede wszystkim, że fashionistki stawiały na mikrotorebki, kratę i nawiązania do typowo „chustowych” motywów. Nie zabrakło też kombinezonów, krzykliwych odcieni, dużych okularów, koronki, bufek, „matrixowych płaszczy” i odwołań do – modnego obecnie – recyklingu. Co więcej, prawie wszystkie zaproszone na pokazy miłośniczki mody postawiły na zakryte buty – od skórzanych botków, przez martensy aż po kozaki. Czółenka i sandałki noszono zaś prawie wyłącznie ze skarpetkami lub rajstopami. Nie spodziewaliśmy się, że ten trend przyjmie się aż w takim stopniu. Zobaczcie najciekawsze stylizacje ulicznej mody Paryża i zadecydujcie, kto tym razem zadał szyku, a kto pomylił okazje! Na poniższych zdjęciach znajdziecie słynne blogerki, gwiazdy muzyki i modelingu, a także „zwykłych” gości imprezy.

 

Moda uliczna Paris Fashion Week 2019 – najciekawsze stylizacje:

 

Czy któraś ze stylizacji skradła Wasze serca? Jeśli tak, nie zapomnijcie oczywiście wskazać która!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (216 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...