Moda ślubna 2020 obrała na swój największy trend motyw gwiazd. Sprawdź, gdzie zamigoczą ślubne gwiazdki!

Trendy ślubne zmieniają się jak kolorowe obrazki w kalejdoskopie. Nigdy nie wiadomo, jakie niespodzianki czekają nas w następnym sezonie. Barwne akcenty na sukniach, elementy boho, hawajskie nawiązania, nowoczesne geometryczne kształty, klimaty leśnej łąki – w ostatnich latach branża ślubna przeżywała naprawdę kapryśne zmiany kierunków. Teraz jej oczy znów zwracają się w inną, nie byle jaką stronę – ku gwiazdom!

Pamiętacie, jak pokazywaliśmy Wam kontrowersyjne, przezroczyste suknie ślubne, które stały się niedawno modne? Wiele przyszłych panien młodych decydowało się na nie ze względu na motyw gwiazdek. Naszyte na transparentne tkaniny, wyglądały jak białe płatki królowej śniegu, które osypały się z gałęzi wysokich drzew albo odkleiły z firmamentu i przyczepiły do organzy. Moda ślubna 2020 uwzględnia tę fascynację i podkręca ją jeszcze mocniej, umieszczając gwiazdki, gdzie tylko się da!  

Moda ślubna 2020

źródło: www.pixabay.com

Moda ślubna 2020 obrała na swój największy trend motyw gwiazd. Sprawdź, gdzie zamigoczą ślubne gwiazdki!

 

Suknia ślubna w gwiazdki

Ustaliliśmy już, że gwiazdki najpiękniej prezentują się właśnie na ślubnych sukniach. I choć niektórym osobom może się to wydać infantylne, chętnych do założenia sukni przywodzącej na myśl rozgwieżdżone niebo nie brakuje! Nam najbardziej podobają się klasyczne wersje w bieli. Moda ślubna 2020 ma jednak oferować także modele z metalicznymi gwiazdkami, a nawet gwiezdne suknie o delikatnych odcieniach złota. Zamiłowanie do astrologicznego motywu podkreślają dodatki – dopasowane opaski z gwiazdami i welony. Najprawdziwsza magia!

 

Niebo na welonie

Jeśli suknia utkana z gwiazd to dla Ciebie za wiele, możesz postawić na prostą, nowoczesną suknię i dodać do niej usiany gwiazdkami welon. Do wyboru wersje białe i błyszczące oraz bogactwo gwiazd o bardzo różnych kształtach. Trzeba przyznać, że niejedna z nas chciałaby przynajmniej złapać taki welon na weselu, by móc założyć go do zdjęcia.

 

Gwiezdna biżuteria

O ile gwiazdki na materiałach stroju panny młodej mogą uchodzić za nieco dziecinne, o tyle biżuteria z tym motywem jest jak najbardziej na miejscu przy każdej okazji. Urocze migotliwe gwiazdy i księżyce noszone na szyi czy w uszach dodają uroku oraz blasku. Dodatkowo mają w sobie tajemnicę odległych galaktyk!

 

Dłoń białej wróżki

Moda ślubna 2020 to jednak także szerszy wachlarz możliwości dotyczący makijażu i manicure. Jeśli pragniesz, by motyw gwiazd przybrał na Twoim ślubie bardzo subtelną formę, ale jednak był widoczny, możesz pokusić się o paznokcie z gwiazdkami. Wystarczą pojedyncze naklejki, a Twoje dłonie będą emitować prawdziwy czar!

 

Gwiazdka jako motyw przewodni

Gwiazdy mogą być także prostym, a zarazem eleganckim motywem przewodnim wesela. Wystarczy, że będą powtarzać się w dekoracjach, na kartach z menu i wizytówkach czy w confetti. Tylko pomyślcie, jak wiele możliwości stwarza wybór tego symbolu! Na końcu wieczoru można zaś sfotografować się na tle rozgwieżdżonego nieba!

 

Jak podoba się Wam ten ślubny trend?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...