Moda festiwalowa, czyli najnowsza kolekcja marki answear.LAB

Po niemal 2-letniej przerwie, wreszcie ruszyły wszystkie największe polskie festiwale! Jeśli wybierasz się na któryś z nich i nie wiesz, co na siebie założyć, to mamy dobrą wiadomość! Marka answear.LAB wychodzi Ci naprzeciw. Właśnie swoją premierę miała kolekcja inaugurująca festiwalowy sezon inspirowana silnymi i odważnymi kobietami znanymi ze świata popkultury i sztuki.

Fot. answear.com, kolaż wł. red.

„Be Brave!”

Festiwalowa kapsuła answear.LAB nosi nazwę „Be Brave”. Marka wyjaśnia, że dla nich odwaga to nie brak strachu, ale umiejętność spojrzenia mu prosto w oczy i powiedzenia: “Hej odsuń się, jesteś na mojej drodze”.

„Bądź na tyle odważna, aby używać swojego głosu, nie bądź echem czyjejś opinii”

Kolekcja Be Brave, nawiązuje do buntu, wyzwolenia, rockowego artyzmu oraz motywów ze świata sztuki, którym towarzyszyły przełomowe dla kobiet momenty w historii. W kapsule znajdziemy stylizacje zaczerpnięte z filmu “Thelma i Louise”, w którym główne bohaterki nie bały się podjąć ryzyka, by wreszcie poczuć niczym nieskrępowaną wolność. Kolorowe etniczne nadruki i hafty zostały zainspirowane malarstwem Fridy Kahlo – niepokornej meksykańskiej artystki łamiącej tematy tabu. Jej przesiąknięta do głębi feminizmem sztuka to symbol emancypacji oraz sprzeciwu wobec przyjętych reguł dominującej ideologii. Sezon festiwalowy 2022 właśnie się rozpoczyna! Kolekcja „Be Brave” doskonale wpisuje się w trendy festiwalowego stylu i potrzeby uczestników festiwalu.

Wreszcie wracają! Letnie festiwale 2022 w Polsce – gdzie warto się wybrać?

Wreszcie wracają! Letnie festiwale 2022 w Polsce – gdzie warto się wybrać?

Temat restrykcji pandemicznych już za nami. Po dwuletniej przerwie powracają największe festiwale muzyczne w Polsce. W końcu będzie można na żywo posłuchać swoje ulubione zespoły i wybrać się na wymarzony koncert. Jakie festiwale 2022 w Polsce w tym roku się odbędą? Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie!

Fot. answear.com

Fot. answear.com

Fot. answear.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (41 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  15 czerwca 2022 22:55

    kilka rzeczy na prawdę fajnych

    Odpowiedz
  2. Magdalena  27 czerwca 2022 16:01

    Nie w moim stylu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany