„Moda bez Ograniczeń” – relacja z warsztatów w Krakowie

W minioną sobotę, w samym sercu Krakowa odbyły się warsztaty pielęgnacji skóry. Był to kolejny etap programu coachingowego realizowanego w ramach projektu Moda bez Ograniczeń.

Estetica038

Gospodarzem spotkania był Salon Estetica mieszczący się na ul. Sławkowskiej. Uczestniczki skorzystały z indywidualnych porad wyspecjalizowanej kadry kosmetolożek. Dodatkowo każda z pań przeszła zabieg dostosowany do jej potrzeb. W trakcie trwania warsztatów udało nam się przeprowadzić peelingi kawitacyjne, zabiegi tlenowe, mezoterapie, a także mniej inwazyjne – masaże twarzy przy użyciu masek, henna, etc.
Pomiędzy zabiegami uczestniczki spędziły czas w przyjaznej atmosferze, przy wyśmienitych przekąskach przygotowanych przez jedną z krakowskich restauracji.

Miłym zwieńczeniem popołudnia były upominki, które trafiły w ręce każdej z pań.

Podobnie jak poprzednie spotkania, warsztaty te były adresowane do osób niepełnosprawnych. Poprzez zmiany zewnętrzne program Moda bez Ograniczeń inicjuje zmiany wewnętrzne, które pomagają nabrać pewności siebie i uwierzyć w swoje możliwości.

Warsztaty te były jednymi z ostatnich, które odbędą się przed Galą Finałową 18 kwietnia. Ruszyły zapisy na kolejne spotkanie nauki makijażu, które poprowadzą wizażystki marki NYX Cosmetics, przy wsparciu marki Douglas Polska. Po nich odbędą się ostatnie – najbardziej wyczekiwane metamorfozy, które poprowadzi Jillian Mercado. Będzie ona także Gościem Specjalnym Gali, na którą zaproszenia będzie można nabyć już niebawem.

Oto zdjęcia z warsztatów (autor: Konrad Zarębski)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (55 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  24 lutego 2015 14:10

  Szkoda, ze nie mogło mnie tam być.

  Odpowiedz
 2. martucha180  24 lutego 2015 15:52

  Też chciałabym tam być.

  Odpowiedz
 3. oskarek1995  24 lutego 2015 16:01

  CIEKAWY POMYSŁ

  Odpowiedz
 4. Gocha  24 lutego 2015 20:28

  Eh która z nas nie chciałabym takiej metamorfozy przeżyć… Super sprawa 🙂

  Odpowiedz
 5. bbo  24 lutego 2015 20:59

  Pielęgnacja skóry to podstawa – nigdy zbyt dużo wiadomości.

  Odpowiedz
 6. Ankieterka  25 lutego 2015 20:32

  Panie kosmetolog wykazały się ogromnym profesjonalizmem i wrażliwością nasycając nas jednocześnie pozytywną energią! Estetica Studio to miejsce przyjazne i odpowiadające na potrzeby każdej kobiety!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany