Moc Radiofrekwencji Mikroigłowej: Wyjątkowa Metoda Dr. Strzałkowskiego na Perfekcyjną Skórę

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie tempo życia zwykle nie pozostawia zbyt wiele czasu na długotrwałe rekonwalescencje, kobiety coraz częściej poszukują innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie medycyny estetycznej. W dążeniu do zachowania młodego wyglądu, łączą one dwie kluczowe oczekiwania: pragnienie mało inwazyjnych procedur oraz wyraźnej poprawy stanu skóry. To właśnie te dwie istotne kwestie stanowią główny motyw poszukiwań w dziedzinie pielęgnacji urody i medycyny estetycznej. W naszym dzisiejszym rozmowie z ekspertem, przyjrzymy się bliżej temu problemowi. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z  dr. Franciszkiem Strzałkowskim, prekursorem innowacyjnych zabiegów w Klinice Strzałkowski.

Moc Radiofrekwencji Mikroigłowej: Wyjątkowa Metoda Dr. Strzałkowskiego na Perfekcyjną Skórę

fot. Klinika Strzałkowski

 

Rozmowa z Dr Franciszkiem Strzałkowskim, założycielem Kliniki Strzałkowski

– Panie doktorze , zdradził Pan, że dobiegający rok,  był bardzo dobry dla Pana kliniki, z czego to wynika?

To prawda😊

Duży wzrost popularności zabiegów medycyny estetycznej, to znak naszych czasów. Z jednej strony mamy życie w stresie, w zanieczyszczonym środowisku, brak dobrej diety, a dodatkowo zmiany klimatyczne i agresywne promienie UV, jeszcze pogarszają stan rzeczy. To wszystko powoduje, ze nasza skóra starzeje się szybciej, pojawiają się plamy, przebarwienia, zmarszczki, które wizualnie wpływają na nasz wygląd.

– No właśnie przyznał  Pan, ze zabieg radiofrekwencji makroiglowej to jeden z ulubionych zabiegów Pana pacjentek, dlaczego?

Zabieg  kapitalnie przebudowuje i odmładza skórę . Skraca włókna kolagenowe i elastynowe co skutkuje natychmiastową poprawą napięcia skóry. A fibroblasty są stymulowane do produkcji nowego kolagenu, co w efekcie zapewnia ujędrnienie tkanek i redukcję zmarszczek – procesy te postępują w czasie. To tak medycznie, ale jeśli spojrzymy na twarz przed i po zabiegu  to widać właśnie takie różnice.

Poprawa napięcia skóry widoczna jest od pierwszego zabiegu, ale na pełen rezultat ujędrnienia i zagęszczenia skóry trzeba poczekać ok. 3-6 miesięcy, bo tyle trwa proces przebudowy skóry.

Efekty zabiegu to m.in.:

  • przebudowa skóry (resurfacing),
  • poprawa napięcia skóry na twarzy i ciele,
  • redukcja zmarszczek, także w delikatnej okolicy oka,
  • zmniejszenie blizn i rozstępów,
  • rozjaśnienie przebarwień posłonecznych i pozapalnych,
  • ujędrnienie i zagęszczenie skóry,
  • poprawa owalu twarzy,
  • wygładzenie struktury skóry,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • obkurczenie porów.

fot. Klinika Strzałkowski

Ale zanim uzyskamy takie efekty to musi odbyć się zabieg?  Jak on konkretnie wygląda?

Zaczynamy od znieczulenia, tak aby pacjentka czułą się komfortowo, ok. 30 min po nałożeniu kremu zaczynamy pracę ze specjalnym aplikatorem, z mikroigiełkami emitującymi energię RF – głębokość mikronakłuwania jest kontrolowana i regulowana w zależności od obszaru i wskazania (0,5-8 mm).

Mikronakłuwanie powoduje w skórze punktowe mikrourazy, które pobudzają silne procesy regeneracyjne i naprawcze. To bardzo ważne, że nasz zabieg jest jedyną technologią tego typu, której działanie może sięgać aż do warstwy podskórnej, dzięki czemu możemy też modelować warstwę tłuszczu, co pozwala na odmłodzenie rysów twarzy.

Tkanki wokół pozostają nienaruszone, dzięki czemu ten zabieg jest mało inwazyjny, a rekonwalescencja przebiega bardzo szybko. W większości przypadków nasze pacjentki od razu wracają do codziennych aktywności! I co ważne trwa tylko jedną godzinę.

Jestem wielkim zwolennikiem radiofrekwencji, uważam, że jest to skuteczny zabieg do liftingu z 1 dniowym okresem rekonwalescencji.

 – A jaka jest cena zabiegu?

W Klinice Strzałkowski to 1950zl

– Pana klinika znana jest z autorskich zabiegów, czy w oparciu o ten zabieg stworzył Pan również autorską wersję?

Dokładnie tak 😊

Dodam do tego, że ważne jest aby mieć na pacjenta pomysł, podczas pierwszej wizyty przedstawiam pacjentowi pomysł , co klinika patrząc całościowo może mu zaproponować. Jedną z opcją są autorskie zabiegi. Niedawno miał premierę zabieg WOW.

To zabieg, w oparciu o moją ulubioną radiofrekwencję mikroigłową

Daje maksymalny efekt i minimalny czas rekonwalescencji, tylko 1 dzień. Ten zabieg to mocna stymulacja skóry, raz na pół roku. Zabieg WOW powstał we współpracy ze skandynawską marką  Oslo Skin Lab,  jako uzupełnienie terapii naturalnym kolagenem OSL.

Takie połączenie idealnie się sprawdza dla zdrowia i naturalnej odnowy skóry.

Dziękujemy za rozmowę.

Jeżeli myślicie o prezencie dla siebie, taki zabieg jest doskonałym pomysłem – szczególnie przed Sylwestrem i karnawałem 2024.  Zabieg dostępny w

Klinice Strzałkowski, ul. Jana Kazimierza 50, Warszawa www.kliniastrzalkowski.pl


Nasz ekspert: DR FRANCISZEK STRZAŁKOWSKI – po powrocie z zagranicy 5 lat temu , założył Klinikę Strzałkowski.

Lekarz medycyny estetycznej, anestezjolog, członek American Academy of Aesthetic Medicine oraz Niemieckiego Towarzystwa Terapeutów Toksyną Botulinową. Specjalizuje się w innowacyjnych zabiegach liftingu twarzy. Największy autorytet w kraju w dziedzinie implantacji stałych nici liftingujących. Dr Strzałkowski uczył się tej metody u jej twórcy, dr. Denisa Guillo, we Francji. Twórca wielu autorskich metod dostępnych w Klinice, od 5 lat propaguje naturalny wygląd i holistyczne podejście do pacjentów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (17 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...