Mix ciężkich łańcuchów i delikatnych tkanin – hit nadchodzącej wiosny

Kobieca natura bywa zmienna i nieprzewidywalna. Z jednej strony jesteśmy subtelne, kruche i delikatne, z drugiej drapieżne, wojownicze i nieprzystępne. Takie też są obowiązujące trendy biżuteryjne ? dopasowane do naszych upodobań i często bardzo odmiennych nastrojów. Najnowszy styl w biżuteriiheavy light– w całości oddaje to jakie jesteśmy i dlatego pasuje niemalże do każdej z nas ? pod warunkiem, że kochamy modę i dużą, widoczną biżuterię.

Biżuteria, tak jak kolekcje odzieży jest sezonowa, zmienna i bardzo różnorodna. Ta proponowana przez designerów na wiosnę i lato będzie z pewnością przyciągać spojrzenia. Najnowszy trend w światowej biżu zakłada bowiem miksowanie tego co z pozoru zupełnie do siebie nie pasuje ? ciężkich, metalowych łańcuchów i delikatnych, subtelnych tkanin oraz materiałów.

Trend ten inspirowany jest głównie kulturą Orientu, która obfituje w różnorodne dekoracje i zdobienia, a kolor występuje tu nie jako akcent, ale jako motyw przewodni. W biżuterii role te zostają odwrócone. Łańcuchy i wisiory w odcieniu ciemnometalicznym lub kolorze antycznego srebra, ozdobione są kolorowymi ?muchami?. Tkaniny wysadzane są dużymi kamieniami. Wszystko spowija metaliczny blask. Jest bogato i odważnie.

W Polsce trend heavy light promuje Cocktail’me. Dostępne są naszyjniki, bransolety i pierścionki Brandy Pham, stanowiące doskonały przykład połączenia tego, co ciężkie i drapieżne, z tym, co delikatne, zwiewne i kobiece.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (275 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Pingback:10 Deco Art - biżuteria Sea Look | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

  2. Pingback:Kolorowa wiosna z Cocktail?me | Kobiecy Magazyn On-line. Moda, uroda, buty, kosmetyki i ubrania damskie.

  3. Neon  27 marca 2020 17:56

    Niestety, te ciężkie łańcuchy nie przypadły mi do gustu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany