Jak wybrać partnera życiowego? Czym się kierować?

Kiedy szukamy swojej drugiej połówki często snujemy plany, jaki będzie, mamy różne wyobrażenie i marzenia o przyszłym kochanku. Jak wybrać partnera życiowego? Czy szukać i czekać na ideał – czyli na przysłowiowego rycerza na białym koniu?

Szukając partnera kierujemy się określonymi cechami przy wyborze, jednak bardzo często po kilku spotkaniach okazuje się, że wcale nam nie odpowiadają różne rzeczy w jego zachowaniu, a cechy których poszukiwałyśmy wcale są niepotrzebne. Oto nasze spostrzeżenia, na temat kilku, zwykle tak pożądanych męskich cech. A jakich Wy szukacie cech u swojego mężczyzny?

Jak wybrać partnera życiowego

 

Jak wybrać partnera życiowego – FACET Z POCZUCIEM HUMORU

Nie jedna z nas właśnie takiego szuka, mężczyzny, który potrafi rozbawić towarzystwo do łez, ciągle opowiadającego dowcipy, my jednak razimy nie szukać faceta, który ma nieziemskie poczucie humory, tylko takiego który sprawi, że będziesz  się ciągle śmiać. Nie koniecznie muszą bawić cię te same rzeczy co twojego partnera, szukaj więc związku, w którym obydwoje będziecie czuć się szczęśliwi i spełnieni, a przede wszystkim będziecie czuć zrozumienie. W takim związku na pewno znajdą się wspólne rzeczy, które obydwojgu z was dostarczą dużo śmiechu.

Jak wybrać partnerażyciowego – FIZYCZNE UPODOBANIA

Tak, tak? Wysoki, piękne oczy, kaloryfer, wyrzeźbione ciało. Hmm? Nie jedna z nas właśnie o takim marzy. Nie szukaj jednak faceta z okładki playboya, tylko mężczyzny, który cię będzie pociągał. W  zyciu trzeba szukać sercem, a nie oczami. Niekiedy mężczyźni, na których byś nawet nie spojrzała, mają dużo bogatsze wnętrze od tych, za którymi wodzimy wzrokiem. Jeśli szukasz faceta w stylu Pattisona, możesz przegapić tego, który uczyniłby cię naprawdę szczęśliwą.

Jak wybrać partnera życiowego – PRACA A PASJA

Nie szukaj mężczyzny w górą pieniędzy i dobrą pracą, tylko takiego, który ma pasje. Nie jedna kobieta marzyła o lekarzu, pilocie, czy prezesie dużej firmy, dzięki którym poczuje wolność i niezależność finansową. Udowodniono jednak, że mężczyźni z pasjami to lepsi kochankowie nie tylko w łóżku.

OPINIA ZNAJOMYCH

Wspólne wieczorne spotkania, popołudniowe randki sam na sam, wycieczki, i czujecie się świetnie, ale przychodzi moment w którym idziecie razem na grilla do jego lub twoich znajomych. Jak to na spotkaniach towarzyskich bywa, każdy idzie w kąt porozmawiać na uboczu. Często zdarza się, że twój chłopak nie podoba się znajomym, nie przypadnie im do gustu i wtedy zaczynasz się zastanawiać czy aby nie zrobiłaś źle, że się z nim spotykasz. My radzimy, nie kieruj się zbytnio opinią znajomych. Oczywiście powinnaś ich wysłuchać, bo pewnie chcą dla ciebie dobrze i służą ci radą, ale pamiętaj o tym, że to ty masz się czuć spełniona i szczęśliwa w związku. Dlatego jeśli nie podzielasz zdania znajomych, absolutnie nie kieruj się ich opinią.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (171 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...