Miłość i biznes? „Kraina namiętności” na Zone Romatica

Tytułowa kraina to dolina pełna winnic i czarowna sceneria dla burzliwej historii miłości Valerii i Francisca. Ona jest piękną i silną kobietą, która doskonale wie, czego chce. On to błyskotliwy i przedsiębiorczy przystojniak. Co się zdarzy, gdy zostaną partnerami w interesach? „Kraina namiętności” na kanale Zone Romantica od 1 października 2012 codziennie od 18:00, po trzy odcinki.

Kraina namiętności  - Zone Romantica

Valeria San Roman (Gabriela Spanic) jest piękną kobietą, której silny charakter pomógł przetrwać brak miłości ojca, zawód miłosny, i totalne poczucie samotności. Valeria zarządza winnicą należącą do jej ojca, Chemy, który zawsze był z córki niezadowolony. Dzień przed własnym ślubem Valeria odkrywa, że jej ojciec zapłacił narzeczonemu, a małżeństwo miało być częścią biznesu, który zawsze liczył się dla Chemy najbardziej.

Francisco Contreras (Saul Lisazo) jest odnoszącym sukcesy dziennikarzem; przed kilku laty owdowiał, mieszka z synem w mieście. Pewnego dnia odwiedza swego ojca, właściciela rancza w dolinie i odkrywa, że ojciec ożenił się z Marcią, dziewczyną, która najpierw zrujnowała ranczo, a później doprowadziła męża do samobójstwa. Francisco postanawia zostać w posiadłości i spróbować ją uratować przed bankructwem.

Kraina namiętności  - Zone Romantica

Splot okoliczności sprawia, że Valeria i Francisco poznają się i stają się wspólnikami w interesach, ku obopólnej korzyści. Z powodu silnych osobowości początki współpracy są pełne konfliktów, jednak z czasem miedzy wspólnikami rodzi się uczucie zdolne przetrwać wszelkie burze, przeciwności i próby zniszczenia. A tych nie szczędzą zakochanym Chema, Marcia, która wkrótce stanie się jego kochanką, była dziewczyna Franscisca Paula i Miguel, chciwy niedoszły mąż Valerii.

Kraina namiętności  - Zone Romantica

Tytuł oryginalny: Tierra de Pasiones

Produkcja: USA 2006

Liczba odcinków: 172

W rolach głównych: Gabriela Spanic, Saul Lisazo, Catherine Siachoque, Geraldine Bazan, Francisco Gattorno, Ariel Lopez Padilla, Bernie Paz i inni.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (120 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  12 lipca 2013 09:41

    Moja babcia ze swoją koleżanką kochały się w tym kanale.Nieważne,że na końcu mieszały im się bohaterki i seriale.Ważna była przyjemność z obejrzanych seriali.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany