Militarna kolekcja GOSHICO

Na sezon jesień-zima firma GOSHICO przygotowała torebki do zadań specjalnych. Pomieszczą wszystko czego możesz potrzebować, a przy tym zrobią to w najlepszym stylu. Minimalistyczne w formie duże torby z ekologicznego filcu zdobią złote wojskowe guziki z wytłaczanym orłem. W kolekcji dostępne są modele w dwóch wersjach kolorystycznych – oliwkowe lub klasycznie czarne.

Militarna kolekcja GOSHICO

Moro i kolor khaki przypuściły zmasowany atak na najnowsze jesienne kolekcje. Na wybiegach królowały wojskowe płaszcze ze złotymi guzikami, stylowe parki i uniformy ze skórzanymi pagonami. Jednak ten wyrazisty trend nie zawsze sprawdza się na co dzień.

Militarna torba w sztandarowym odcieniu ciemnej zieleni to bardziej dyskretna alternatywa dla wojskowych płaszczy i kombinezonów. To doskonały wybór dla kobiet, które chcą odwołać się do militarnego trendu i jednocześnie nie wyglądać jakby właśnie zeszły z plakatu Narodowych Sił Rezerwowych.

Torebki GOSHICO

Naturalne, przyjazne środowisku tkaniny już dawno zawojowały wybiegi. Wojskowa torba z ekologicznego filcu doskonale wpisuje się w tę tendencję. Więc jeśli wciąż bijesz się z myślami czy ją kupić, możesz śmiało skapitulować. To wybór dobry nie tylko dla ciebie, ale i dla środowiska.

Torebki GOSHICO

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (193 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany